Компаніївка

Як залучати ресурси для розвитку громади?

IMG 2160Сьогодні в сесійній залі Компаніївської селищної ради відбувся тренінг «Як залучати ресурси для розвитку громади» для представників громадських організацій та ініціативних груп нашої громади-партнера Програми DOBRE.

Продовжити

Бюджет громади відкритий для всіх

IMG 197419 лютого відбулася зустріч селищного голови Олександра Маслюкова, працівників Компаніївської селищної ради з представником громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» Артуром Чемирисом.

Продовжити

Відзначення Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні в Компаніївці

IMG 2138Згідно з Указом Президента України 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Ми стали свідками початку боротьби нашого народу за незалежність і право жити у вільній та демократичній державі. Події на Майдані в м. Києві не залишили байдужими щирих патріотів, які, ризикуючи своїм життям, свідомо йшли на подвиг. Так у нас з’явилася Небесна Сотня мужніх Героїв.

Продовжити

Запрошуємо на змагання з волейболу

unnamed23 лютого з нагоди 31-ї річниці виведення військ з Афганістану відбудуться змагання з волейболу серед збірних команд ОТГ та району у спортивній залі Компаніївського коледжу ветеринарної медицини БНАУ. Початок о 9.00 годині. Приходьте вболівати за своїх знайомих, друзів, щоб підтримати атмосферу спортивної єдності! Бажаючих команд запрошуємо до участі!
Для реєстрації звертайтеся за номером телефону - (099)9090747 – голова Компаніївської районної організації ВФСТ «Колос» Іванець Володимир Вікторович.

До відома громадян!

2d9c6ec24bc1fb99260bf12d63333c7c LЗа інформацією, наданою Компаніївським районним відділом Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області в рамках масмедійного проєкту «СТОП Фальсифікат», оприлюднюємо результати масштабного моніторингу масла солодковершкового.

Продовжити

Більше статей...