Компаніївка

Місячник морально-правового виховання у Голубієвицькій школі

12 11 2018 018 листопада в рамках місячника морально-правового виховання «Вчимося жити разом» для учнів Голубієвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся інформаційно-просвітницький захід. В ході якого діти познайомилися з працівниками служби в справах дітей Компаніївської ОТГ (Алєксєєнко І.С., Макуня М.А.) та інспектором сектору привенції патрульної поліції (Калабанова Д.А.). Спеціалісти провели бесіду «Здоровий спосіб життя», переглянули відео «Чим небезпечне тютюнопаління для здоров’я людини», провели профілактику правопорушень, поговорили про відповідальність підлітків перед законом. Також ознайомили з поняттям булінгу, його видами та проявами у дитячому середовищі. Учні школи задавали різноманітні питання, на які отримали кваліфіковані відповіді.

Продовжити

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

09 11 18Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Щиро вдячні працівникам будинків культури, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Бажаємо Вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Відбулася сімнадцята сесія Компаніївської селищної ради об′єднаної територіальної громади

08 11 18 138 листопада під головуванням селищного голови Маслюкова О.А. відбулася позачергова сімнадцята сесія селищної ради восьмого скликання. В роботі сесії взяли участь: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Снєсарь Р.І., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Андреєва Л.М., начальник фінансового відділу селищної ради Калінчук С.Л., головний спеціаліст-землевпорядник Колтунов А.Г., провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків Вертянова Т.О. Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули наступні питання:

Продовжити

Яскраве "Свято осені" в садочку

08 11 18 067 листопада в дитячому садочку № 2 «Колосок» Компаніївської ОТГ відбулося «Свято осені з казковими героями», в якому взяли участь діти старшої різновікової групи. Яскраві та оригінальні костюми дошкільників, тематично оздоблена група створили незабутню атмосферу. Дітки порадували присутніх піснями, розповідали вірші про осінь, показували свою танцювальну майстерність. А глядачами казкового дійства були дітки молодшої групи. Свято залишило гарні враження. Дуже приємно спостерігати, як дошкільнята розкривають свої таланти. Дякуємо вихователю Стародубцевій Світлані Миколаївні та музичному керівнику Дяжур Галині Валеріївні за організацію і підготовку святкового заходу.

Продовжити

Компаніївська ОТГ стала почесним партнером Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)

08 11 18 015 листопада відбулося відкриття дводенної інвестиційної конференції для об’єднаних громад «Стратегічний розвиток та інвестиції». Компаніївська ОТГ прийняла участь у конференції, яка зібрала понад 400 учасників, серед яких були представники 75 громад-учасниць програми, представники бізнесу та інвестиційних фондів, виконавці проектів міжнародної технічної допомоги, центральних та регіональних органів влади, преси. Під час другої конференції віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, керівник Офісу демократії і врядування регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Томас Вайт та директор програми USAID DOBRE Беррі Рід привітали громади з початком співробітництва та вручили сертифікати переможцям третього етапу.

Продовжити

Більше статей...