Компаніївка
Переглядів: 504

ЗВІТ Старости Червоновершківського старостинського округу за 2022рік

Згідно зі статтею 54,пунктом 6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», староста звітує перед селищною радою та жителями старостинського округу про свою діяльність не рідше одного разу на рік.

Виконуючи вимоги цього закону щодо щорічного звітування про виконану роботу пропоную звіт про роботу старостинського округу за 2022рік.

До складу Червоновершківського округу входить 3 населених пункти: с.Червоновершка,с.Роздолля,с.Братерське.

Чисельність населення округу на 01.01.2023 року складає  1175   осіб,із них

Дошкільнят - 64

Дітей шкільного віку – 185

Громадян пенсійного віку – 250

Осіб працездатного віку – 676

На особистому прийомі прийнято громадян – 280,

Видано довідок,характеристик,повідомлень –724

Складено актів обстеження – 35

Оформлено допомог, пільг,субсидій – 628

Надано статус ВПО та оформлено допомогу – 65

Місцевими мешканцями надано будинків для ВПО -  21                                  На 01.01.2023 року на території старостинського округу проживало -  65   ВПО

На території округу працює КЗ « Червоновершський ліцей » де навчається  - 116 дітей,навчання на протязі року проводилось як он-лайн,так і очно. Для підвезення дітей до школи  курсує шкільний автобус.

Дитячий КЗ»Пролісок» в с. Роздолля не проводив прийом діток в зв»язку з відсутністю сховища на час тривог,персонал займався ремонтом та облаштуванням приміщень для дітей і найближчим часом садочок знову оживе.

Медичну допомогу жителі округу отримують в новій амбулаторії с.Червоновершка .В якій є все нове обладнання  для обстеження , фізичних процедур пацієнтів та досвідчений медичний персонал.

Для розвитку культури і духовності працюють Будинок культури с.Червоновершка,сільський клуб с.Роздолля зі своїми аматорськими колективами,які радують жителів своїми піснями і танцями,але поки що лише на теренах Інтернету. Працювали дві бібліотеки в с.Червоновершка та с.Роздолля.

На території округу працюють 8 магазинів,які забезпечують жителів необхідними товарами.

Для віруючих в селах округу є дві церкви : Українська Греко – Католицька УП та святителя Миколая Мирлікійського УП.

Два дні в тиждень жителів обслуговує відділення « Укрпочти».

Один раз на місяць проводяться зустрічі – консультації з представниками Пенсійного фонду України з питань оформлення пенсій та соціальних допомог

Беру участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради. Виконую доручення  селищної ради,її виконавчого комітету,селищного голови,інформую про виконання доручень.

Здійснюю прийом громадян,як в робочий так і в неробочий час. Надаю рекомендації консультації з питань майна,спадщини,соціального захисту з переліку документів,контактні телефони,адреси,

Здійснюю моніторинг за дотриманням    громадського порядку на територіях сіл округу разом з працівниками поліції.

Видаються довідки ,характеристики,відповіді різним установам в межах повноважень.

Ведеться облік військовозобов»язаних,здійснюється оповіщення військовозобов»язаних та призовників,складаються списки для приписки до призовної дільниці,ведеться облік учасників АТО,чорнобильців,воїнів ЗСУ.

Ведеться облік всіх пільгових категорій,які проживають на території округу,подаються документи пільгових категорій в управління соціального захисту для нарахування компенсацій на придбання твердого палива,скрапленого газу та використання електроенергії.

В березні місяці була організована місцева територіальна оборона,вела облік чергувань,контроль за дотриманням комендантської години та світо - маскування.

Проводили збори продуктів для Компаніївської  районної лікарні,воїнів ЗСУ,

ВПО та сімей СЖО. Збирали теплі речі,ковдри,матраци,подушки ,засоби захисту та предметів першої необхідності для воїнів. Організовували та випікали  хліб,паски та булочки для жителів Херсонщини,воїнів ЗСУ під Бахмутом.

Організовували збори коштів з місцевих фермерських господарств для допомоги армії. Закупили за благодійні кошти автомобіль для ЗСУ,передали кошти на ремонт автомобіля швидкої допомоги під м. Бахмут.

Організовували проживання та харчування бійців ТРО.

Доставляли гуманітарну допомогу ,як для ВПО так і для місцевих жителів.

Допомагали організовувати  3  похорони,загиблим воїнам.

Підтримувався задовільний санітарний стан на території сіл,проводилось обкошування придорожніх смуг,в належному стані підтримувалися братські могили в с.Червоновершка та с. Роздолля.

Організовувала суботники з прибирання дитячих ігрових майданчиків в селах округу,висаджували  садженці  дерев та квітів біля медичної амбулаторії,Будинку культури,братських могилах.

Вели роз»яснювальну роботу з одноосібниками з питань декларування та сплати податку,надавалась інформація для сплати податку.

Завдяки голові селищної ради діти з сімей СЖО,діти з прийомних сімей,діти сироти,діти ВПО та багатодітні отримали новорічні подарунки.

Плани основних заходів на 2023рік:

  1. Грейдерування дорожнього покриття до с. Мар»ївка та дороги по вул .Набережна с.Червоновершка
  2. Внутрішній ремонт адмін..приміщень
  3. Вивезення сміття з території кладовищ.
  4. Виготовлення носилок для використання на кладовищах в с.Братерське,с.Червоновершка.
  5. Моніторинг та ремонт вуличного освітлення (від лічильника господаря).
  6. Приймання участі в розробках різних інвестиційних проектів.

Звітуючи перед вами сьогодні , сподіваюсь на вашу об»єктивну оцінку роботи старости та внесення пропозицій для покращення діяльності в подальшому житті.

Дякую за підтримку і співпрацю жителям та керівництву громади.

Всім нам миру та перемоги !

Староста                                    Світлана Назарян