Компаніївка
 • Головна
 • Старости
 • Звіти старост
 • ЗВІТ старости  Червонослобідського старостинського округу с.Червона Слобода, с.Грізне, с.Кременчувате, с.Коневе, с.Малоконеве, с.Березнегувате, с.Богодарівка, с.Коротяк, с.Бузова, с.Морквина ЗА 2022 РІК
Переглядів: 505

ЗВІТ старости  Червонослобідського старостинського округу с.Червона Слобода, с.Грізне, с.Кременчувате, с.Коневе, с.Малоконеве, с.Березнегувате, с.Богодарівка, с.Коротяк, с.Бузова, с.Морквина ЗА 2022 РІК

Згідно із статтею 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про старосту Компаніївської селищної ради, звітую про свою роботу на посаді старости Червонослобідського старостинського округу з центром в селі Червона Слобода, що складається із: с.Червона Слобода, с.Грізне, с.Кременчувате, с.Коневе, с.Малоконеве, с.Березнегувате, с.Богодарівка, с.Коротяк, с.Бузова, с.Морквина за 2022 рік.

До складу старостинського округу входить десять сіл: с.Червона Слобода, с.Грізне, с.Кременчувате, с.Коневе, с.Малоконеве, с.Березнегувате, с.Богодарівка, с.Коротяк, с.Бузова, с.Морквина , площа якого складає 4337 га.

Кількісні дані населення:

Загальна кількість наявного населення 487 осіб.

За 2022 рік народилося 5 дітей, померло 6 осіб , домогосподарств – 269.

Соціальний захист населення:

на території старостинського округу проживають: - 14 багатодітних родини, в яких виховується 49 дітей;

- 1  родина яка виховує 1 дитину  під опікою ;

- 1родина, яка виховує дитину під піклуванням;

- 23 учасник бойових дій: 2 - ВВВ, 8 – воїнів інтернаціоналістів, 13 – учасники АТО;

-19 - захищають Україну від російських загарбників;

- 20 одиноких пристарілих громадян старостинського округу обслуговується соціальними  працівниками.

-Протягом звітного періоду видано довідок різного характеру - 320;

На території старостинського округу працює Червонослобідський будинок культури, Коротяцький сільський клуб, 2 бібліотеки, медичний пункт тимчасового базування с. Червона Слобода,  фельдшерський пункт с.Коротяк, Червонослобідська філія КЗ Лозуватський ліцей, пересувне поштове відділення, яке надає різні послуги та працює два рази на тиждень, три магазини, у яких завжди є товари першої необхідності. На території села Коротяк є  церква Покрова Пресвятої Богородиці.

Відповідно до покладених на мене повноважень:

1) беру участь у засіданнях виконавчого комітету селищної ради, виконую доручення селищної ради, її виконавчого комітету, селищного голови, інформую їх про виконання доручень;

2)сприяю виконанню на території старостинського округу Програми соціально-економічного та культурного розвитку;

3) здійснювала прийом громадян та допомагала вирішувати їхні проблеми різного характеру;

4) сприяла жителям сіл:

у підготовці документів, що подавалися до органів місцевого самоврядування та до органів державної виконавчої влади;

діяльності органів самоорганізації населення, організації та проведенню зборів та інших форм безпосередньої участі у вирішенні питань місцевого значення;

4) здійснювала обстеження, визначення шляхів та вирішення основних проблем, брала участь у заходах, спрямованих на подолання складних життєвих обставин осіб, які опинилися у таких обставинах;

5) здійснювалась видача актів обстеження матеріально-побутових умов сімей, актів підтвердження фактичного місця проживання громадян на території населеного пункту, характеристик на жителів села до різних організацій;

Особистий прийом громадян дає змогу контролювати стан дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу. Усім громадянам, які звернулись за допомогою або роз’ясненням, надано необхідну інформацію та перелік необхідних документів, контактні телефони, адреса тощо.

Протягом року здійснюється оповіщення військовозобов’язаних, ведеться облік учасників АТО та бойових дій. У моїй роботі допомагали два діловоди Ірина Єрмошенко та Ірина Приступа. Протягом року здійснювали ведення  книг погосподарського обліку та видачу довідок для оформлення субсидії , допомагали в оформленні допомоги малозабезпеченим родинам, внутрішньо переміщеним особам, одиноким матерям, соціальної пенсії тощо.

Не допускаю на території старостинського округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики встановленими законодавчими актами України, актами селищної ради, правилами внутрішнього трудового розпорядку.

Повномасштабна війна проти агресора рф, внесла свої корективи в план розвитку нашого старостату. Проекти, які планувалися на 2022 рік,  на жаль, не реалізовані.

Цей важкий для всіх нас рік об’єднав жителів нашої громади. Постійно проводиться     підготовка та відправка допомоги ЗСУ. Сюди входять: продукти харчування, домашня  випічка, теплі речі, захисні сітки, було придбано спальні мішки та відправлено захисникам.

Проводиться активна робота з поселення та підтримки внутрішньо переміщених громадян. В нашому старостинському окрузі було взято на облік 40 ВПО. Зареєстровано 5 звернень від власників будинків  на компенсацію  витрат за тимчасове розміщення ВПО. Разом з мешканцями старостинського округу, благодійниками, допомагала внутрішньо перемішеним особам продуктами харчування, засобами гігієни, облаштуванням житла, записом до сімейних лікарів.

За звітний період на території сіл старостинського округу проведені

наступні роботи:

 1. За допомогою СВК «Відродження» провели частковий ремонт дороги Червона Слобода – Златопілля, прогрейдерували відрізок дороги с. Коротяк - с. Морквина.

2.Встановили автобусну зупинку в селі Червона Слобода.

 1. За кошти  Компаніївської селищної ради придбано насос для свердловини та труби для тепломережі 100м. для Червонослобідської початкової школи.
 2. Шкільним автобусом проводиться регулярний підвіз дітей до навчального закладу в село Лозуватка.
 3. Благоустрій села. Кожного року зусиллями працівників старостинського округу, сільського клубу, бібліотеки, соціальної сфери  та небайдужих жителів села проводитьсяупорядкування кладовища, фарбування та побілка   у селах Червона Слобода та Коротяк, вирубування чагарників та викошування бур’янів, вивезення сміття , прибирання території старостинського округу від листяного покриву та його  вивезення.
 4. Силами працівників старостату та жителів села Коротяк, які  надали послуги по розпилюванні деревини, приведено в належний стан територію кладовища.
 5. Розроблені клумбина території сіл Червона Слобода та Коротяк.
 6. Працівники старостинського округу привітали з 105-річчям Невмержицьку Олену.
 7. До Дня захисту дітей працівниками будинку культури та бібліотеки проведено розважальну програму “Діти-надія України” , ФОП Загрійчук В.І. та СВК «Відродження» надали солодощі та морозиво для проведення свята.
 8. Працівники будинку культури, бібліотекар та староста привітали подарунками та квітами 8 воїнів-інтернаціоналістів.
 9. Привітання, у вигляді солодощів, до Дня працівників освіти, до Дня працівників культури .
 10. До Дня Святого Миколая за сприяння СВК «Відродження» 40 дітей  отримали солодкі подарунки.
 11. В адміністративному приміщенні Червонослобідського старостинського округу створений “Пункт незламності”.

14.В адміністративному приміщенні Червонослобідського старостинського округу зроблено ремонт.

 1. Протягом 2022 року і дотепер займаюсь допомогою нашим військовослужбовцям та підтримкою їх сімей. Передавали спальні мішки, продукти харчування ,домашня випічка та засоби гігієни, планшети, медикаменти.
 2. Організовувала та координувала чергування та іншу роботу місцевої самоборони. Долучалась до організації навчання з надання першої медичної допомоги, роз’яснювальної роботи щодо обов’язків та правил поведінки на блокпості.

17.За допомогою СВК «Відродження» було здійснено підгортання стихійного сміттєзвалища в с. Червона Слобода.

 1. Заходи з культурного спрямування, під час дії військового стану, проводилися в основному онлайн. Працівники культури та бібліотекарі не стоять осторонь і разом спільними зусиллями, патріотичними заходами ,ми наближаємо нашу Перемогу.
 2. За допомогою СВК «Відродження» замінили вхідні двері в укритті.

Заплановано на 2023 рік:

- облаштування колодязів загального користування;

- придбання двох альтанок та облаштування зони відпочинку с.Червона Слобода;

- придбання та установка лавочок паркових;

- ремонт пам’ятного знаку воїнам-землякам;

- ямковий ремонт дороги.

Звітуючи сьогодні перед вами про свою роботу, сподіваюсь на те, що в обговоренні звіту, даючи об’єктивну оцінку роботи старости, ви не будете надто суворі, адже на посаді я тільки другий рік. Цей період – особливий. Переді мною виникло багато нових завдань, випробувань та обов’язків. Кожен етап, це певний рівень, який я проходжу, завдяки великій підтримці.

Та, незважаючи на всі труднощі, які виникали, я впевнена, що мене чують, навчають, і ми продовжуємо крокувати до розвитку українських сіл до  європейського рівня. Керівництво територіальної громади не залишає нас на самоті та звертає увагу на наші проблеми.

Наприкінці звіту хочу висловити слова вдячності воїнам, що з перших днів вторгнення стали на захист нашої  Батьківщини та всім жителям сіл , що активно долучаються і роблять села нашої громади чистими, красивими та охайними. Тож закликаю поважати працю інших та долучатися до добрих справ, щоб покращити життя в селах нашої громади.

Можливо, цей рік був не такий багатий подіями, економічним розвитком, але він приніс нам більше: розвиток людяності, милосердя, співчуття, співпереживання, організованості, дух незламності та велику віру в наші сили, сили наших захисників, віру в перемогу!

Я з впевненістю можу сказати, що разом ми – велика сила! Що разом ми все подолаємо! Що разом ми переможемо! Що в 2023 році ми відсвяткуємо перемогу та втілимо всі наші плани та задуми!

Нехай цей рік буде роком повернення: повернення наших людей, воїнів – до своїх родин, полонених – до своїх домівок, переселенців – до своїх міст, повернення до звичайного життя, до щасливих хвилин без комендантської години, до земних радощів без повітряних тривог.

Слава Україні!

Тільки разом нам вдасться зробити багато!