Компаніївка
  • Головна
  • Регуляторна діяльність
  • Про встановлення ставок єдиного податку для першої та другої групи фізичних  осіб-підприємців по Компаніївській селищній раді Кропивницького району Кіровоградської області  

Про встановлення ставки транспортного податку

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

дванадцятої сесії селищної ради

восьмого скликання

від 17 червня 2021 року                                                                            №1368

смт Компаніївка

Про встановлення ставки

транспортного податку

 

Керуючись статтею 25, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", відповідно до пп. 267.2.1 п. 267.2 ст. 267 "Податкового Кодексу України", Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2019 році" від 24 грудня 2015 року №909-VIII, підпункту 26 пункту 1 розділу І Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин" від 28 грудня 2014 року №79-VIII, Законів України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році" від 20 грудня 2016 року №1791-VIII та "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" від 21 грудня 2016 року №1797-VIII,

С Е Л И Щ Н А Р А Д А

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Встановити з 1 січня 2022 року на території Компаніївської селищної ради Кіровоградської області ставку транспортного податку у розмірі 25 000 гривень з розрахунку на календарний рік за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування, а саме: легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно), що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, в тому числі нерезидентів, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні автомобілі та середньо ринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.
  2. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі.
  3. Направити дане рішення відділення ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області для нарахування транспортного податку та надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення про сплату фізичними особами-нерезидентами відповідного податку на території Компаніївської селищної ради Кіровоградської області.
  4. Рішення набирає чинності з 1 січня 2022 року.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

                                                   

Селищний голова                                                    Олександр МАСЛЮКОВ