Компаніївка

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Компаніївської селищної ради на 2022 рік

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

__________ сесії селищної ради

восьмого скликання

від  ___ червня 2021 року                                                  № ____

смт Компаніївка

Про встановлення ставок та пільг із

сплати земельного податку на території Компаніївської селищної ради на 2022 рік

Відповідно до підпункту 35 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, Податкового кодексу України від 02.12.2010 N 2755-VI, Закону України "Про засади Державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 № 1160-ІV зі змінами та доповненнями, з метою ефективного використання земельних ресурсів та наповнення місцевого бюджету у 2022 році,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Установити на території Компаніївської селищної ради земельний податок за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку, яких проведено, а також за земельні ділянки нормативну грошову оцінку, яких не проведено.
 2. Платниками податку визначити осіб відповідно до статті 269 Податкового кодексу України.
 3. Об’єктами оподаткування визначити відповідно до статті 270 Податкового кодексу України.
 4. Базу оподаткування визначити згідно статті 271 Податкового кодексу України.
 5. Встановити ставки земельного податку на території Компаніївської селищної ради для фізичних та юридичних осіб на 2022 рік згідно з додатком № 1.
 6. Порядок обчислення податку на землю здійснювати відповідно до статті 286 Податкового кодексу України.
 7. Податковий період на 2022 рік визначити відповідно до статті 285 Податкового кодексу України.
 8. Строк та порядок сплати податку за землю на 2022 рік встановити відповідно до статті 286 Податкового кодексу України.
 9. Встановити пільги зі сплати земельного податку фізичним та юридичним особам на 2022 рік на території Компаніївської селищної ради відповідно до пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 282.1 статті 282 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку.
 10. Доручити виконавчому комітету Компаніївської селищної ради здійснити заходи щодо відстеження регуляторного акту рішення Компаніївської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Компаніївської селищної ради на 2022 рік».
 11. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації, на офіційному сайті Компаніївської селищної ради та/або в інший можливий спосіб.
 12. Дане рішення набирає чинності з 01. 01. 2022 року.
 13. Контроль за повнотою справляння, правильністю його обчислення і своєчасністю сплати до місцевого бюджету за землю на території Компаніївської селищної ради здійснюється податкової інспекції Головного управління ДФС у Кіровоградській області.
 14. Платники цього податку несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов’язку відповідно до Податкового кодексу України.
 15. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, інвестицій та соціально-економічного розвитку (голова комісії Катерина ДАУМ).

Селищний голова                                                Олександр МАСЛЮКОВ

 

(ПРОЕКТ) ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 282.1 статті 282 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Компаніївської селищної ради на 2022 рік»

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об'єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради

(ПРОЕКТ) Ставки земельного податку Ставки встановлюються на 2022 рік і вводяться в дію з 01.01.2022 року Землі сільськогосподарського призначення