Компаніївка
  • Головна
  • Проекти рішень
  • Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду об’єднаю громадян «Степове»
Переглядів: 3

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду об’єднаю громадян «Степове»

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцятої сесії селищної ради
восьмого скликання

від 08 жовтня 2019 року №
смт Компаніївка

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду об’єднаю громадян «Степове»

Розглянувши клопотання голови об’єднання громадян городників «Степове» Гавули Володимира Пилиповича, керуючись статтями 12, 19, 36, 93, 125, 134, 186 Земельного кодексу України, статтю 15 Закону України “Про оренду землі”, пунктом 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,
селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати об’єднанню громадян городників «Степове» (ідентифікаційний код юридичної особи 43262624) дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду, терміном на 28 (двадцять вісім) років, загальною площею 4,5649 га, - ріллі, для ведення городництва (код КВЦПЗ – 01.07), - кадастровий номер земельної ділянки 3522855100:02:000:9173, яка розташована за межами населених пунктів на території Компаніївської селищної ради, Компаніївського району, Кіровоградської області.
2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

Селищний голова О.Маслюков