Компаніївка
  • Головна
  • Проекти рішень
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Городніцькому Леоніду Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Переглядів: 3

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Ільчук Наталії Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та вед


КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцятої сесії селищної ради
восьмого скликання

від 08 жовтня 2019 року №
смт Компаніївка

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці Ільчук Наталії Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства

Розглянувши заяву громадянки Ільчук Наталії Володимирівни керуючись статтями 12, 19, 40, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України "Про землеустрій", на підставі пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл громадянці Ільчук Наталії Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок у розмірі 0,38 га, (3800,0 м2), в тому числі забудованих земель, житлової та громадської забудови – 0,25 га, (2500,0 м2), для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ – 02.01) земель житлової та громадської забудови Компаніївської селищної ради, та 0,13 га (1300,0 м2) – ріллі, для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ – 01.03) за рахунок сільськогосподарських земель Компаніївської селищної ради які розташовані за адресою: вул. Шкільна, №42 с. Живанівка, Компаніївського району Кіровоградської області, що перебувають в межах смт Компаніївка.
2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний Олександр МАСЛЮКОВ