Компаніївка
Переглядів: 21

Про підготовку до осінньо-зимового періоду  2023-2024 років  соціальної сфери територіальної громади 

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ

 

РІШЕННЯ

п’ятнадцятої сесії селищної ради

восьмого скликання

 

від 14  вересня 2023 року                                                                          №

                                                смт Компаніївка

Про підготовку до осінньо-зимового

періоду  2023-2024 років  соціальної

сфери територіальної громади 

       Відповідно до статті 30, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Компаніївської селищної ради Ірини ПУСТОВОЇ, про підготовку до осінньо-зимового періоду 2023-2024 років  соціальної сфери територіальної  громади,

 

селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Взяти до відома звіт начальнику відділу про підготовку до осінньо-зимового періоду 2023-2024 років соціальної сфери територіальної громади.
  2. Керівникам комунальних підприємств, які знаходяться на території Компаніївської селищної ради забезпечити чітке дотримання намічених заходів, згідно з вказаними строками.
  3. Керівникам комунальних підприємств активізувати роботу щодо участі у заходах по зменшенню витрат на оплату енергоносіїв.
  4. Покласти персональну відповідальність на керівників установ та комунальних підприємств ради на безумовне здійснення комплексу заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Компаніївської селищної ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова постійної комісії Галина ДЯЖУР).

 

 

 

Селищний голова                                                     Олександр МАСЛЮКОВ