Компаніївка
  • Головна
  • Проекти рішень
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Чернову Віталію Сергійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Переглядів: 23

Про встановлення  розміру щомісячної батьківської плати за навчання дітей в Компаніївській мистецькій  школі на 2023-2024 навчальний рік

                                            Проект

Про встановлення  розміру щомісячної

батьківської плати за навчання дітей

в Компаніївській мистецькій  школі

на 2023-2024 навчальний рік

         Відповідно до пп. 1 п. "а" статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 14 Закону України "Про освіту", статті 26 пунктів 1, 2 ст. 26 Закону України "Про позашкільну освіту", постанови  Кабінету Міністрів України від  25 серпня  1997 року №260 "Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей",  Статуту Компаніївської мистецької школи, затвердженої рішенням тринадцятої сесії селищної ради восьмого скликання  від 22 липня 2021 року № 2004

С Е Л И Щ Н А Р А Д А

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити розмір щомісячної батьківської плати за навчання в Компаніївській мистецькій школі на 2023-2024 навчальний рік, починаючи з 01 вересня 2023 року:

Фортепіано – 200 грн.

Баян-акордеон – 150 грн.

Гітара – 200 грн.

Духові та  ударні інструменти – 200 грн.

Клас естрадного співу – 200 грн.

Клас хореографії – 200грн.

Клас образотворчого мистецтва – 150 грн.

  1. Встановити пільги по оплаті за навчання учнів в Компаніївській мистецькій школі з 01 вересня 2023 року, звільнивши від оплати на 100 відсотків дітей, які навчаються на одному відділі з багатодітних сімей, дітей із малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО, дітей військовослужбовців, котрі перебувають у зоні бойових дій, дітей з сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, сімей учасників бойових дій, сімей  загиблих (померлих), пропавших безвісти Захисників і Захисниць України.
  2. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію селищної ради постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення.

Селищний голова                                                       Олександр МАСЛЮКОВ