Компаніївка
  • Головна
  • Проекти рішень
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Козуб Валерії Вікторівні у власність для ведення особистого селянського господарства (код згідно КВЦПЗ- 01.03) загальною площею 2,0000 га за адресою: Кіровоградська область
Переглядів: 139

Про призупинення освітнього процесу у Зеленівській гімназії-філії комунального закладу "Мар’ївський ліцей" Компаніївської селищної ради Кропивницького районуКіровоградської області

                           ПРОЕКТ

Про призупинення освітнього

процесу у Зеленівській гімназії-філії

комунального закладу "Мар’ївський ліцей"

Компаніївської селищної ради Кропивницького

районуКіровоградської області

 

Відповідно до Закону України "Про загальну середню освіту", з метою забезпечення підвищення якості освіти, економічної ефективності функціонування закладів освіти, приведення освітньої мережі у відповідність до вимог законодавства через недостатню наповненість класів, із метою ефективного використання бюджетних коштів, у рамках формування оптимальної мережі закладів загальної середньої освіти, що відповідає потребам населення в наданні освітніх послуг та з метою додержання вимог законодавства щодо фінансування освітнього процесу, селищна рада

селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Призупинити освітній процес у Зеленівській гімназії-філії комунального закладу "Мар’ївський ліцей" Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області з 01 вересня 2023 року.
  2. Директору комунальної установи “Центр моніторингу та аналізу діяльності закладів освіти” Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області ПІСКУН Людмилі Анатоліївні у разі збільшення належної кількості учнів, відповідно до вимог чинного законодавства України, звернутись до Компаніївської селищної ради Кропивницького району щодо відновлення освітнього процесу закладів загальної середньої освіти.

2.1. Забезпечити здійснення всіх організаційно-правових заходів, пов’язаних із призупиненням освітнього процесу до 01 вересня 2023 року.

2.2. Забезпечити підвезення учнів Зеленівської гімназії-філії до комунального закладу "Мар’ївський ліцей" Компаніївської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області.

2.3. Провести інвентаризацію майна Зеленівської гімназії-філії до 15 вересня 2023 року.

2.4. Забезпечити збереження приміщення та майна школи.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію селищної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення.

Селищний голова                                      Олександр МАСЛЮКОВ