Компаніївка
  • Головна
  • Проекти рішень
  • Про розгляд заяви громадянина Хлистуна Дениса Васильовича стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства
Переглядів: 212

Про внесення змін до штатного розпису КЗ "Компаніївський заклад дошкільної освіти №1 "Пролісок"

ПРОЄКТ

Про внесення змін до штатного

розпису КЗ "Компаніївський заклад

дошкільної освіти №1 "Пролісок"

 

 

Керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", наказом  Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 06 лютого 2015 року №104/52 "Про затвердження Порядку комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах",   наказом Міністерства освіти і науки України від 04 листопада 2010 року  № 1055 "Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів"  та з метою упорядкування штатної чисельності працівників закладів дошкільної освіти Компаніївської селищної ради

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести з 01 вересня 2023 року наступні зміни до штатного розпису комунального закладу "Компаніївський заклад дошкільної освіти №1 "Пролісок" Компаніївської селищної ради Кіровоградської області наступні зміни:

– ввести штатну посаду "вихователь" – 1,3 ставки;

– ввести штатну посаду "помічник вихователя" – 1 ставка;

– ввести штатну посаду "завідувач господарством" – 0,25 ставки;

– ввести штатну посаду "кухар" – 1 ставка;

– ввести штатну посаду "машиніст із прання та ремонту білизни " – 0,25 ставки;

– ввести штатну посаду "прибиральник службових приміщень " – 0,5 ставки;

– ввести штатну посаду "робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель " – 0,25 ставки;

– ввести штатну посаду "сестра медична старша " – 1 ставка.

  1. Відділу бухгалтерського обліку та звітності внести зміни в штатний розпис комунального закладу "Компаніївський заклад дошкільної освіти №1 "Пролісок" Компаніївської селищної ради Кіровоградської області та провести відповідні розрахунки згідно внесених змін.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури, спорту та соціального захисту населення.

Селищний  голова                                            Олександр МАСЛЮКОВ