Компаніївка
  • Головна
  • Проекти рішень
  • Про організацію відряджень депутатів та керівного складу Компаніївської селищної ради за кордон
Переглядів: 179

Про організацію відряджень депутатів та керівного складу Компаніївської селищної ради за кордон

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Про організацію відряджень

депутатів та керівного складу

Компаніївської селищної ради

за кордон

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року № 57 «Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України», з метою розвитку та зміцнення відносин Компаніївської селищної ради з представниками органів місцевого самоврядування та органів державної влади різних країн та регіонів цих країн, а також обміну досвідом та інноваційними ідеями, сприяння залученню нових інвестицій, забезпечення співпраці з іншими країнами у сфері культури, освіти, науки, технологій та інших галузей, організації роботи щодо отримання гуманітарної допомоги, представництва та просування інтересів Компаніївської селищної ради на міжнародному рівні

селищна рада

В И Р І Ш И ЛА:

  1. Уповноважити Виконавчий комітет Компаніївської селищної ради приймати рішення щодо відряджень депутатів та керівного складу Компаніївської селищної ради за кордон.
  2. Підставою для відрядження є письмове депутатське звернення депутата, селищного голови, секретаря селищної ради, заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради, яке повинно містити мету виїзду, завдання, пункт призначення, строки перебування за кордоном, інформацію про запрошення сторони, що приймає, програму заходів та інше з відповідними підтверджувальними документами.
  3. Депутат, селищний голова, секретар селищної ради, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради може бути направлений/направлена у відрядження до іншої країни як самостійно, так і у складі делегацій.

Оплата витрат такого відрядження здійснюється за рахунок сторони, що приймає, або за власний рахунок депутата, селищного голови, секретаря селищної ради, заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.

  1. Під час відрядження депутат/депутатка має вести себе згідно з моральними та етичними нормами країни, до якої відряджено, вчасно прибувати на всі заплановані заходи, дотримуватися норм депутатської етики, мети відрядження та мети заходів, не порушувати міжнародні правила та стандарти.

 Депутат, селищний голова, секретар селищної ради, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради несе персональну відповідальність за порушення законодавства країни, до якої його/її відрядили, а також за порушення законодавства України, зокрема за дотримання строків і порядку перетинання державного кордону України.

  1. Після завершення строку, на який було відряджено депутата, селищний голова, секретар селищної ради, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради він/вона протягом трьох робочих днів має повідомити відділ кадрового забезпечення та роботи з персоналом селищної ради  про своє повернення та надати письмову інформацію про результати відрядження, виходячи з його мети і завдань.
  2. Дія цього рішення поширюється на правовідносини, які виникають у період дії воєнного стану в Україні.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики Компаніївської селищної ради.

Селищний голова                                                     Олександр МАСЛЮКОВ