Компаніївка
  • Головна
  • Новоукраїнське управління ГУ ДФС у Кіровоградській області

Дохід отриманий від обробітку земельної ділянки наданої для ведення особистого селянського господарства, декларуємо чи ні?

13 02 19 03Відповідно до пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України якщо розмір земельної ділянки наданої для ведення особистого селянського господарства та/або земельної частки (пая) виділені на місцевості, що перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

Продовжити

Більше статей...