Компаніївка
Переглядів: 461

Про результати голосування та обрання депутатів до Компаніївської селищної об'єднаної територіальної громади

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГОРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА
Компаніївської селищної виборчої комісії

смт Компаніївка

03 листопада 2020 року № 37

Про результати голосування та обрання депутатів до Компаніївської селищної об'єднаної територіальної громади

Відповідно до статті 197,255-260 Виборчого кодексу України та на підставі протоколів про результати голосування депутатів по відповідним одномандатним округам Компаніївська селищна територіальна виборча комісія

ПОСТАНОВЛЯЄ:


Визнати обраними депутатами Компаніївської селищної територіальної громади:
1 . Гаморя Наталія Леонідівна,
Обласна організація політичної партії "Слуга народу".
2. Даум Катерина Володимирівна,
Кіровоградська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє".
3 . Демиденко Ігор Леонідович,
Кіровоградська обласна організація Політичної партії "За Майбутнє".
4 . Дубів Микола Миронович,
Кіровоградська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність».
5 . Дяжур Галина Валеріївна,
Кіровоградська регіональна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».
6. Житня Любов Олександрівна,
Кіровоградська місцева організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
7. Жученко Микола Леонідович,
Обласна організація політичної партії "Слуга народу".
8 . Заїкін Віктор Григорович,
Кіровоградська регіональна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».
9 . Карандеєв Юрій Вікторович,
Обласна організація політичної партії "Слуга народу".
10. Козаков Павло Володимирович,
Кіровоградська місцева організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
11. Коломієць Світлана Олександрівна,
Обласна організація політичної партії "Слуга народу".
12. Кріпак Олександр Анатолійович,
Кіровоградська місцева організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
13. Мороз Сергій Валентинович,
Кіровоградська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність».
14. Нагнибіда Анатолій Афанасійович,
Кіровоградська місцева організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
15. Олійник Алла Володимирівна,
Обласна організація політичної партії "Слуга народу".
16. Омельчук Олексій Віталійович, Кіровоградська обласна організація Політичної партії «Наш край».
17. Павленко Анатолій Іванович,
Обласна організація політичної партії "Слуга народу".
18. Павліченко Інна Іванівна,
Кіровоградська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність».
19. Панасюк Олександр Володимирович,
Обласна організація політичної партії "Слуга народу".
20. Панасюк Юрій Іванович,
Кіровоградська регіональна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».
21. Потєхіна Наталія Дмитрівна,
Кіровоградська територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність».
22. Стадник Микола Васильович,
Кіровоградська місцева організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
23. Стародубцев Сергій Іванович,
Кіровоградська регіональна ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».
24. Ткаченко Євгеній Юрійович,
Кіровоградська обласна організація Політичної партії
"За Майбутнє".
25. Федоренко Олександр Петрович,
Кіровоградська місцева організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
26. Хільченко Сергій Васильович,
Кіровоградська обласна організація Політичної партії «Наш край».

 

Голова __________________                        Нагорнова А.І.
Секретар __________________                    Дубова Т.А.
МП