Компаніївка

Інформація:

1. Орган, який проводить обговорення: відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Компаніївської селищної ради
2. Назва проекту акта, винесеного на обговорення: Про актуальні питання у сфері охорони культурної спадщини(інформація додається)
3. Зацікавлені сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення: - орган місцевого самоврядування, орендарі, фермери, громадяни.   
4. Можливі наслідки проведення в життя рішення для соціальних груп населення та заінтересованих осіб: Залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність селищної ради, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності селищної ради.
5. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень:
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Дата проведення громадського обговорення: 23 червня – 07 липня 2021 року
Форма громадського обговорення: електронна консультація
6. Номер телефону, за якими надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:  тел. 0982715493, з 8.00 год. до 17.00 год.,
7. Прізвище, ім'я відповідальної особи, посада: Мунтян Наталія - начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Компаніївської селищної ради
8. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: Не пізніше, ніж через два дні після закінчення обговорення на офіційному веб - сайті селищної ради.