Компаніївка
  • Головна
  • Кропивницький районний сектор (смт Компаніївка) Філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області
Переглядів: 158

Міжнародний день волонтера на Компаніївщині.

IMG 20201127 115857

З нагоди святкування Міжнародного дня волонтера, директор Державної установи «Центр пробації» Міністерства юстиції України Олег Янчук оголосив подяку жительці Компаніївського району Світлані Назарян.
Персонал Компаніївського районного сектору філії Центру пробації в Кіровоградській області більше трьох років співпрацює з пані Світланою - за цей час ми неодноразово зверталися за допомогою й жодного разу не почули відмови. За її участі регулярно проводиться профілактична робота соціально-виховного характеру із засудженими, відвідування їх за місцем проживання, надається допомога у відновленні необхідних документів, працевлаштуванні, ресоціалізації в цілому.
Наш волонтер – особлива, вона завжди з посмішкою, тому люди до неї тягнуться. Суб’єкти пробації розповідають: «Після спілкування з Михайлівною тільки позитивні враження залишаються, навіть якщо вона «виховує».
В свою чергу й персонал сектору пробації висловлює щиру вдячність цій сильній особистості з великим серцем, яка завжди знайде вільну хвилину для допомоги іншим людям, не шкодуючи свого часу.
Варто зазначити, що ми продовжимо нашу плідну співпрацю у подальшому, і будемо сподіватися, що свої прикладом Світлана Назарян надихне не одну свідому людини нашої громади стати на шлях волонтерства та допомоги іншим.
Микола Іванов
Компаніївський РС
філії Державної установи
«Центр пробації» в Кіровоградській області