Компаніївка
  • Головна
  • Кропивницький районний сектор (смт Компаніївка) Філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області
Переглядів: 434

Річниця створення пробації. Як це було? Плани на майбутнє.

13.02.2020 року начальником Компаніївського РС філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Миколою Івановим, з нагоди святкування річниці прийняття Закону України «Про пробацію», ініційовано зустріч з представниками громадських та державних організацій, які тісно співпрацюють в різних напрямках застосування пробації. IMG 20200213 101916Також на зустрічі були присутні і прості громадяни, яким було цікаво дізнатися, що це таке пробація.
Микола Іванов розповів про історію становлення пробації в нашій державі, коротко роз’яснив функції та мету, особливо наголосив на користі пробації в цілому для держави та громадян України. Також висловив щиру вдячність присутнім - Олені Мірхайдаровій (громадська організація «Шлях до взаємодії»), Інні Алєксєєнко (служба у справах дітей Компаніївської селищної ради), Дар’ї Калабановій (ювінальний сектор Компаніївського відділення поліції), без допомоги цих людей не всі починання можна було б втілити в життя.IMG 20200213 102105 1
Зустріч пройшла в невимушеній обстановці, було озвучено ряд питань та отримано відповіді. В кінці, Микола Іванов зазначив: «Пробація створена для народу України, і вона дійсно працює, приємно бачити людей, які пройшли через нас і з нашою допомогою стали на шлях виправлення».

Микола Іванов
Компаніївський РС
філії Державної установи
«Центр пробації» в Кіровоградській області