Компаніївка
  • Головна
  • Компаніївський районний сектор Філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області
Переглядів: 148

Компаніївщина: пенітенціарна пробація в дії

70962200 588481001685198 3970072463374548992 n17.09.2019 року начальником Компаніївського районного сектору пробації Миколою Івановим ініційовано засідання спостережної комісії при районній державній адміністрації.
Основним питанням розгляду було працевлаштування засуджених після звільнення з місць позбавлення волі. Заслухано виконуючого обов’язки начальника Компаніївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості щодо проблемних питань, які виникають у цьому напрямку. Зокрема, той факт, що основна маса громадян, звільнених з установ виконання покарань, не з’являється після звільнення для постановки на облік по безробіттю, а тому не мають змоги скористатися послугами центру зайнятості. Також було розглянуто ряд питань по наглядовій пробації, основне з яких – проведення якісної соціально-виховної роботи з неповнолітніми.
Постійне спілкування з органами виконавчої влади та громадськими організаціями району дає можливість на розширення банку ресурсів, що в свою чергу полегшує проведення як наглядових заходів з суб’єктами пробації, так і виконання заходів, передбачених пенітенціарною пробацією.

Микола Іванов,
Компаніївський РС
філії Державної установи
«Центр пробації» в Кіровоградській області