Компаніївка
Переглядів: 131

На Компаніївщині проведено профорієнтаційну роботу з неповнолітнім засудженим

Днями, працівники Компаніївського районного сектору пробації філії Центру пробації в Кіровоградській області спільно з персоналом Компаніївської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели соціально-виховний захід із неповнолітнім засудженим.
Неповнолітній правопорушник в цьому році закінчує навчальний заклад та планує здобувати професійну освіту. Персоналом філії Кіровоградського обласного центру зайнятості було рекомендовано ряд професій, які мають попит. Враховуючи стан ринку праці та ситуацію, що склалася на території району у сфері зайнятості населення, було розглянуто ряд варіантів навчальних закладів в м. Кропивницький та в Кіровоградській області, надано контактну інформацію щодо закладів освіти, якими зацікавився неповнолітній.
Профорієнтаційна робота – це важливий елемент на шляху до виправлення, саме тому співпраця уповноваженого органу з питань пробації та районного центру зайнятості є дуже важливою та, на сьогодні, вже стала традицією.
Подібні заходи спрямовані на те, аби допомогти неповнолітньому правопорушнику стати на шлях ресоціалізації, та, з допомогою працівників пробації, докласти всіх зусиль аби реалізувати власні мрії та плани на майбутнє.

Микола Іванов,
Компаніївський РС філії
Центру пробації в Кіровоградській області