Компаніївка
  • Головна
  • Компаніївський районний сектор Філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області

Протидія домашньому насильству на Компаніївщині

11 04 19 0111 квітня 2019 року провідним інспектором Компаніївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Антолієм Кунтишом спільно з в.о. начальника відділу Компаніївського бюро безоплатної правової допомоги Іриною Дремлюгою було проведено зустріч з суб’єктами пробації. Під час проведення зустрічі були розглянуті причини та передумови домашнього насильства та його різновиди (фізичне, сексуальне, економічне, психологічне).
Суб’єктам пробації були роз’яснені спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству та передбачені законодавством заходи протидії такому насильству, а саме: терміновий заборонний припис стосовно кривдника та обмежувальний припис стосовно кривдника.
Були проведені індивідуальні бесіди з клієнтами пробації, щодо можливого домашнього насильства в їх родинах, шляхи попередження даних діянь та наголошено на відповідальності за їх скоєння.
Домашнє насильство та насильство взагалі, на жаль, є дуже розповсюдженим явищем в Україні, поки що чимало новацій у запобіганні домашньому насильству - це плани й пілотні проекти. Поліція, суди, органи місцевої влади, самоврядування, соціальні служби ще тільки вчяться працювати по-новому в цій царині.
Саме в 2019 році стане зрозуміло, наскільки серйозними й незворотними є поки що лише задекларовані зміни

Микола Іванов
Компаніївський районний сектор

Профілактика правопорушень серед учнівської молоді Компаніївки

IMG 245c5c867d3ae9cb6f499c88cda7da6f VВ березні місяці поточного року за запрошенням соціальної служби Компаніївської об’єднаної територіальної громади, спільно з ювенальною превенцією Компаніївського ВП НП України в Кіровоградській області, начальником Компаніївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, на базі Компаніївської ЗОШ I-II ступенів, прийнято участь в засіданні ради профілактики правопорушень серед учнівської молоді. 
Було проведено ряд виховних бесід з проблемними підлітками, наголошено на відповідальність при скоєнні ними правопорушень. В свою чергу, вчителями навчального закладу запропоновано ініціювати екскурсію до місць позбавлення волі для проблемних підлітків.IMG d8c54b5b18802777013682dfb810f07d V
На Компаніївщині добре налагоджена співпраця між соціальними службами Компаніївської ОТГ, ювенальною превенцією Компаніївського ВП НП України в Кіровоградській області та уповноваженим органом пробації. Профілактика скоєння правопорушень приносить істотну користь у порівнянні з 2017 роком, на обліку 4 неповнолітніх засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, у 2018 році 1 неповнолітній.

Микола Іванов
Компаніївський районний сектор

 

Профілактика туберкульозу та ВІЛ/СНІД серед суб’єктів пробації на Компаніївщині

13 02 19 0212 лютого 2019 року начальником Компаніївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Миколою Івановим було проведено зустріч з головним лікарем Компаніївської Центральної районної лікарні Анатолієм Нагнибідою, метою якої було налагодження співпраці уповноваженого органу пробації з лікарнею, для профілактики та виявлення захворювань серед суб’єктів пробації на туберкульоз та ВІЛ/СНІД.

Продовжити