Компаніївка
  • Головна
  • Інформація щодо тарифів
  • Про встановлення тарифів на вивіз твердих побутових відходів для населення та установ Компаніївської об’єднаної територіальної громади (рішення від 09 серпня 2019 року №606)
Переглядів: 928

Про встановлення тарифів на вивіз твердих побутових відходів для населення та установ Компаніївської об’єднаної територіальної громади (рішення від 09 серпня 2019 року №606)

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
двадцять восьмої сесії селищної ради
восьмого скликання
від 09 серпня 2019 року №606
смт КомпаніївкаПро встановлення тарифів на вивіз
твердих побутових відходів для населення
та установ Компаніївської об’єднаної
територіальної громади


Керуючись статтею 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтею 21 Закону України «Про відходи», пунктом 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування позиції територіальних громад», розглянувши звернення начальника КП «Благоустрій смт Компаніївка», з метою приведення тарифу на послугу з вивезення твердих побутових відходів до економічно обґрунтованих витрат,
селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Встановити наступні тарифи на послуги вивозу твердих побутових відходів для населення Компаніївської ОТГ: 1 м3 – 23,80 грн; згідно норми утворення відходів 0,4167 м3 на одного мешканця 14,00 грн в місяць, для установ та організацій – 300,00 грн в місяць.
2. Секретарю Компаніївської селищної ради Юрію Панасюку забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті селищної ради http://www.kompanievska-selrada.gov.ua., офіційній сторінці Компаніївської селищної ради в соціальній мережі «Facebook» та на шпальтах інформаційного бюлетеня селищної ради «Компаніївський вісник».
3. Рішення набирає чинності через 15 днів після його прийняття та офіційного оприлюднення.
4. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова Олександр МАСЛЮКОВ