Компаніївка
Переглядів: 236

Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання сільського комунального підприємства «Компаніївське» смт Компаніївка Кіровоградської області (рішення від 23 грудня 2021 року № 5731)

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

дев’ятнадцятої сесії селищної ради

восьмого скликання

від 23 грудня 2021 року № 5731

смт Компаніївка

Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання сільського комунального

підприємства «Компаніївське» смт Компаніївка

Кіровоградської області


Керуючись статтею 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтею 12 Закону України «Про ціни і ціноутворення»», пунктом 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказу Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування позиції територіальних громад», розглянувши економічний розрахунок тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення сільського комунального підприємства «Компаніївське» смт Компаніївка, Кіровоградської області,

С Е Л И Щ Н А Р А Д А

В И Р І Ш И Л А:

 

Встановити наступні тарифи на послуги комунального сільського підприємства «Компаніївське» з централізованого водопостачання для мешканців та мешканок населених пунктів, а саме: смт Компаніївка, с. Голубієвичі, c. Долинівка, с. Лозуватка, с. Нечаївка, с. Сасівка, с. Софіївка, Компаніївської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області:
- водопостачання – 23,82 грн. за 1 м3;

Встановити наступні тарифи на послуги комунального сільського підприємства «Компаніївське» з централізованого водовідведення для мешканців та мешканок смт Компаніївка, Компаніївської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області:
- водовідведення – 21,25 грн. за 1 м3

Це рішення набуває чинності через 15 днів з моменту прийняття та оприлюднення на офіційному веб-сайті Компаніївської селищної ради http://www.kompanievska-selrada.gov.ua.
Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова комісії Галина ДЯЖУР).


Селищний голова Олександр МАСЛЮКОВ