Компаніївка

Зворотній зв'язок

 

Коментарі   

+1 #33 Щирый Олег Анатольев 29.04.2020, 20:44
Добрий день! Дайте будь-ласка відповідь, яка ставка єдиного податку? В багатьох регіонах її знизили до нуля на період карантину. Зробіть крок на зустріч підприємцям. Дякую.
Цитата
+7 #32 Микола 02.10.2018, 16:45
Велике прохання, якщо є така можливість, будь-ласка допоможіть з освітленням стадіону. Навіть декілька ліхтарів можуть вирішити проблему. Вранці і вечером суцільна темінь...
Цитата
+23 #31 антонина 15.06.2018, 21:17
Дорогий наш селищний голова, ви великий молодець, справжній господар селища, але від всіх жителів вул Садова, дуже просимо вас звернути увагу і відреагувати на рух вантажівок по нашій вулиці.Це просто вже крик душі, коли їдуть завантажені камази, хати тріскають , вікна випадають, скільки ж тої вулиці, вона не призначена для таких машин. Будь ласка відреагуйте, будемо вдячні за допомогу.
Цитата
+5 #30 Ірина 04.04.2018, 21:59
Велике і щире спасибі керівництву Компаніївської ОТГ від жителів вул. Першотравневої, буд.№ 1, смт Компаніївка за встановлення ліхтарів у нашому подвір"ї! Приємний подарунок до Великодніх свят! Успіхів вам і нових звершень!
Цитата
+4 #29 Ірина 04.04.2018, 21:25
Велике і щире спасибі керівництву селищної ради від жителів вул. Першотравнева, буд. №1 за встановлення ліхтарів у подвір"ї нашого будинку! Приємний подарунок до Великодніх свят! Успіхів вам і нових звершень!
Цитата
+6 #28 олександр 01.02.2018, 13:10
Велика вдячність керівництву селищної ради від жителів вулиці Дружби в смт.Компаніївка за відновлення вуличного освітлення частини вулиці Дружби
Цитата
+4 #27 Роман 07.01.2018, 20:05
Шановний голово щиро вдячний за те, що ви робите для нашого селища.Але у нашому селі є величезна проблема із водою,таке відчуття що ми приймаємо родонові ванни.Вода не то, що технічна, вона не приємнно пахне та до цього всього оранжевого кольору та жирна.Мене цікавить поклали нові труби, ви писали добувають артезіанську "то це вона???"На кожній сесії ви піднімаєте тарифи на воду,цікаво чи готові ви платити за таку вводу???В кожному дворі зараз машинка автомат, але всі як і раніше стірперуть вручну,бо після такої "стірки" одяг стає ще брудніший.Мене цікавить ви не знаєте про це???чи не бажаєте знати???Я надіюсь, що ви наведете лад там де треба.
Цитата
+7 #26 Ірина 31.10.2017, 19:50
Щиро вітаю Олександра Андрійовича з обранням на почесну посаду голови новоствореної ОТГ! Важко заслужити таку велику довіру громади, але Вам це легко вдалося. Бажаю Вам, Олександре Андрійовичу, і Вашій команді нових успіхів і перемог, а також плідних проектів на благо нашої об'єднаної громади!
Цитата
+14 #25 Людмила 16.01.2017, 12:48
Шановний голово!!!Дякую вам за дитячий садочок від імені усіх батьків яків і дітей.Тепер заводячи свою дитину до садочка радієш такій гарній зміні.Ви дуже багато робите для діток нашого селища це безліч дитячих майданчиків,нарешті за скільки років є куди вийти з дитиной.Новорічна ялинка і атмосфера казки.Шановний голово дякую Вам за Все.Хотілося щоб за вашої ініціативи до нашого селища були б запрошені викладачі з художньої гімнастики.Оскільки на даний час працює гурток танців з викладачами з оббласного центру.І кожен з нас на концертах баче що наші діти танцюють не гірше ніж в області.Я думаю ці зміни в нашому районні лиш на краще.Адже це майбутнє для наших діточок.І не у кожного є можливість відвести дитину до обласного центру.Дякую Вам за все.
Цитата
+13 #24 Наталія 16.11.2016, 20:21
Шановний голово!!! Хочу Вам подякувати за те що наше селище змінює свій зовнішній вигляд в кращу сторону, і це втішає, що нарешті селищем керує небайдужа людина. Крім того, людина, яка прагне почути думку громади. Хотілось би внести рацпропозицію щодо збільшення кількості сміттєвих баків, особливо в центрі селища біля фонтану, в парку. Дякую Вам за Вашу роботу, і маю надію, що ця пропозиція також буде врахована і впроваджена в життя!!! :-) :-)
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити