Компаніївка
  • Головна
  • Рішення сесій
  • 2020 рік
  • №116 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення (запасу) у власність громадянину Басистому Олександру Григоровичу загальною площею 0,4591 га для ведення особистого селянськ
Переглядів: 1405

  №147 Про дострокове припинення повноважень старости Безуглого О.М.  

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ 

третьої сесії селищної ради 

восьмого скликання

 

від 22 грудня 2020 року                                                                            №147

смт Компаніївка

 

Про дострокове припинення повноважень старости Безуглого О.М.  

 

Відповідно до пункту 3 частини 3 статті 26,  пункту 1, частини 1,  пункту 1 частини 7 статті 791 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  пункту 1 статті 36 КЗпП України, звернення старости сіл Виноградівка, Ромашки, Травневе – Безуглого О.М. з особистою заявою до селищної ради про складення ним повноважень старости від 21.12.2020,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Взяти до відома факт припинення достроково повноважень старости сіл Виноградівка, Ромашки, Травневе – Безуглого Олександра Миколайовича.
  2. Звільнити старосту Безуглого Олександра Миколайовича, у зв’язку із достроковим припиненням повноважень за угодою сторін, з дня прийняття рішення.
  3. Виключити Безуглого О.М. зі складу виконавчого комітету Компаніївської селищної ради ради та внести зміни до рішення Компаніївської селищної ради від 11.12.2020 №38 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Компаніївської селищної ради».
  4. 4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності селищної ради провести повний розрахунок відповідно до норм чинного законодавства.
  5. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.

Селищний голова                                                     Олександр МАСЛЮКОВ