Компаніївка
Переглядів: 618

№107 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Роїку Василю Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

третьої сесії селищної ради

восьмого скликання

від 22 грудня 2020 року                                                                                №107

смт Компаніївка

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Роїку Василю Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Розглянувши заяву громадянина Роїка Василя Васильовича, керуючись статтями 12, 19, 40, 118, 121, 125, 126, 186  Земельного кодексу України, статтею 25 Закону України "Про землеустрій", на підставі пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл громадянину Роїку Василю Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у розмірі 0,15 га, (1500,0 м2), в тому числі забудованих земель, житлової та громадської забудови – 0,15 га, (1500,0 м2), для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ – В 02.01) земель житлової та громадської забудови Компаніївської селищної ради, яка розташована за адресою: вул. Перемоги, №310-А, смт Компаніївка, Кропивницького району Кіровоградської області, що перебувають в межах смт Компаніївка.
  2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова                                                          Олександр МАСЛЮКОВ