Компаніївка
Переглядів: 620

№103 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Голосуну Олександру Борисовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

третьої сесії селищної ради

восьмого скликання

від 22 грудня 2020 року                                                                                №103

смт Компаніївка

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Голосуну Олександру Борисовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства

Розглянувши заяву громадянина Голосуна Олександра Борисовича, керуючись статтями 12, 19, 33, 40, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статтею 25 Закону України "Про землеустрій", на підставі пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл громадянину Голосуну Олександру Борисовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок у розмірі 0,20 га, (2000,0 м2), в тому числі забудованих земель, житлової та громадської забудови – 0,15 га, (1500,0 м2), для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ – В 02.01) земель житлової та громадської забудови Компаніївської селищної ради, та 0,05 га (500,0 м2) – ріллі, для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ –А 01.03), за рахунок сільськогосподарських земель Компаніївської селищної ради які розташовані за адресою: вул. Набережна, №226, смт Компаніївка, Кропивницького району Кіровоградської області, що перебувають в межах смт Компаніївка.
  2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.
  3. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова                                                          Олександр МАСЛЮКОВ