Компаніївка
 • Головна
 • Рішення сесій
 • 2020 рік
 • №1067 Про внесення доповнень до рішення 26 сесії Компаніївської селищної ради від 11 червня 2019 року за №544 «Про затвердження стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення комунал
Переглядів: 664

№92 Про припинення самостійного ведення фінансово-господарської діяльності - комунального закладу «Дитячо-спортивна школа «Юність» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області

 

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

третьої сесії селищної ради

восьмого скликання

від 22 грудня 2020 року                                                                              №92

смт Компаніївка

Про припинення самостійного ведення фінансово-господарської діяльності - комунального закладу «Дитячо-спортивна школа

«Юність» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області

Відповідно до статті 64 Господарського кодексу України, відповідно до пункту 5 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення селищної ради від 11 грудня 2020 року №269 «Про створення  комунальної установи «Центр моніторингу та аналізу діяльності закладів освіти» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити самостійне ведення фінансово-господарської діяльності комунального закладу «Дитячо-спортивна школа «Юність» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області шляхом ліквідації.
 2. Визначити головою комісії з припинення Садового Дмитра Вікторовича – директора комунального закладу «Дитячо-спортивна школа «Юність» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області.
 3. Надати право першого підпису бухгалтерських, фінансових та інших платіжних документів, що застосовуються у процесі ліквідації - голові ліквідаційної комісії – Садовому Дмитру Вікторовичу – директору комунального закладу «Дитячо-спортивна школа «Юність» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області.
 4. Доручити голові ліквідаційної комісії:

затвердити склад комісії з припинення шляхом ліквідації юридичних осіб публічного права у відповідності до вимог чинного законодавства.

організувати роботу комісії щодо проведення процедури припинення фінансово-господарської діяльності у відповідності до чинного законодавства України та провести необхідні дії щодо складання ліквідаційного балансу установи, закриття рахунків в установах банків та в органах Державного казначейства України.

 1. У разі наявності на рахунках, що закриваються залишку коштів, перерахувати їх на підставі платіжного доручення на рахунок, відкритий правонаступником.
 2. Доручити ліквідаційній комісії, укласти акт приймання-передачі основних засобів, обліково-бухгалтерської документації, обладнання та інших матеріальних цінностей (за наявності), необхідних для ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.
 3. Визначити термін дії (роботи) ліквідаційної комісії до 31 січня 2021 року.
 4. Директору комунального закладу «Районна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області внести зміни до штатного розпису комунального закладу «Районна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області та виключити з переліку посаду головного бухгалтера - 1 штатна одиниця.
 5. Штатний розпис зі змінами подати на затвердження органу управління освітою в установленому законодавством порядку та введенням в дію з 01 січня 2021 року.
 6. Визнати комунальну установу «Центр моніторингу та аналізу діяльності закладів освіти» Компаніївської селищної ради правонаступником фінансово-господарської діяльності, майна, прав та зобов’язань Компаніївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.
 7. Контроль виконання рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                                          Олександр МАСЛЮКОВ