Компаніївка
 • Головна
 • Рішення сесій
 • 2020 рік
 • №110 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Феленюк Ніні Василівні для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ: 01.03) за рахунок земель сільськогосподарського призначення, що перебуваю
Переглядів: 686

№89 Про припинення самостійного ведення фінансово-господарської діяльності опорного закладу - Комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

третьої сесії селищної ради

восьмого скликання

від 22 грудня 2020 року                                                                                 №89

смт Компаніївка

Про припинення самостійного ведення фінансово-господарської діяльності опорного закладу - Комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області

Відповідно до статті 64 Господарського кодексу України, відповідно до пункту 5 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити самостійне ведення фінансово-господарської діяльності опорного закладу - Комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області шляхом ліквідації.
 2. Затвердити ліквідаційну комісію з припинення у складі:

Голова комісії:

Потєхіна Наталія Дмитрівна – директор комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області (ІН 2639013281).

Члени комісії:

Колтунова Наталія Степанівна – головний бухгалтер (ІН 2265918183);

Філімончук Світлана Олександрівна – бухгалтер (ІН 3424712608).

 1. Надати право першого підпису бухгалтерських, фінансових та інших платіжних документів, що застосовуються у процесі ліквідації - голові ліквідаційної комісії – Потєхіній Наталії Дмитрівні.
 2. Надати право другого підпису бухгалтерських, фінансових та інших платіжних документів, що застосовуються у процесі ліквідації - члену ліквідаційної комісії – Колтуновій Наталії Степанівні.
 3. Доручити голові ліквідаційної комісії організувати роботу комісії щодо проведення процедури ліквідації фінансово-господарської діяльності у відповідності до чинного законодавства України та провести необхідні дії щодо складання ліквідаційного балансу установи, закриття рахунків в установах банків та в органах Державного казначейства України.
 4. У разі наявності на рахунках, що закриваються залишку коштів, перерахувати їх на підставі платіжного доручення на рахунок, відкритий правонаступником.
 5. Доручити ліквідаційній комісії, укласти акт приймання-передачі основних засобів, обліково-бухгалтерської документації, обладнання та інших матеріальних цінностей (за наявності), необхідних для ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності.
 6. Визначити термін дії (роботи) ліквідаційної комісії до 31 січня 2021 року.
 7. Директору Комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області внести зміни до штатного розпису опорного закладу - Комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області та виключити з переліку наступні посади:

- головний бухгалтер - 1 штатна одиниця;

- бухгалтер - 1 штатна одиниця;

- фахівець з публічних закупівель - 1 штатна одиниця.

 1. Штатний розпис зі змінами подати на затвердження органу управління освітою в установленому законодавством порядку та введенням в дію з 01 січня 2021 року.
 2. Визнати комунальну установу «Центр моніторингу та аналізу діяльності закладів освіти» Компаніївської селищної ради правонаступником фінансово-господарської діяльності, майна, прав та зобов’язань комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області.
 3. Контроль виконання рішення залишаю за собою.

Селищний голова                                                          Олександр МАСЛЮКОВ