Компаніївка
 • Головна
 • Рішення сесій
 • 2020 рік
 • №72 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Дмитренку Володимиру Сергійовичу (КВЦПЗ- А. 01.03) для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельних ділянок для ведення осо
Переглядів: 946

№87 Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах на 2021 рік

КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

третьої сесії селищної ради

восьмого скликання

від 22 грудня 2020 року                                                                                  №87

смт Компаніївка

 

Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільнихнавчальних закладах на 2021 рік

 

 

Керуючись статтею 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 №1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», Порядком встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 №667 року, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити плату за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах в розмірі 65 відсотків у міській місцевості та 40 відсотків у сільській місцевості від вартості харчування на день.
 2. Встановити з 01.01.2021 знижки з плати за харчування дітей в комунальних дошкільних навчальних закладах сім’ям, які мають трьох і більше дітей, в розмірі 50 відсотківвід батьківської плати за харчування дітей.
 3. Від плати за харчування дитини з 01.01.2021 звільняютьсябатьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом   про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини в комунальних закладах дошкільної освіти.
 4. Плата за харчування з 01.01.2021 не справляється з таких категорій дітей:

- дітей-сиріт;

- дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей-інвалідів;

- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей учасників бойових дій.

 1. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного навчального закладу, за дні, у які дитина не відвідувала ДНЗ, плата з батьків не справляється.
 2. Зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах проводиться щорічно і може переглядатися на протязі року, але не більше одного разу, та запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів (довідок про сукупний дохід кожного члена сім'ї за попередній квартал, виданих за місцем отримання доходів, і довідки про склад сім'ї, виданої селищною радою.
 3. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Селищний голова                                                         Олександр МАСЛЮКОВ