Компаніївка
  • Головна
  • Рішення сесій
  • 2020 рік
  • №1246 Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №748 «Про бюджет Компаніївської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»
Переглядів: 486

№1208 Про зміну цільового призначення земельної ділянки приватної власності громадянки Татарової Світлани Анатоліївни з (КВЦПЗ А.01.03.) для ведення особистого селянського господарства на (КВЦПЗ В,02.01) для будівництва та обслуговування житлового будинку


КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
сорок третьої сесії селищної ради
восьмого скликання

від 15 жовтня 2020 року №1208

смт Компаніївка

Про зміну цільового призначення земельної ділянки приватної власності громадянки Татарової Світлани Анатоліївни з (КВЦПЗ А.01.03.) для ведення особистого селянського господарства на (КВЦПЗ В,02.01) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

 

Розглянувши заяву громадянки Татарової Світлани Анатоліївни, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності з (КВЦПЗ А.01.03.) для ведення особистого селянського господарства на (КВЦПЗ В,02.01) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд що перебуває у приватній власності, керуючись статтями 12, 19, 65, 186 Земельного кодексу України, пункту 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада
ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл громадянці Татаровій Світлані Анатоліївні на складання проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з (КВЦПЗ А.01.03.) для ведення особистого селянського господарства на (КВЦПЗ В,02.01) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), що перебуває у приватній власності, загальною площею 0,1209 га, з них 0,1209 га. – ріллі, (КВЦПЗ В,02.03) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), що перебуває у приватній власності, яка розташована за адресою: вул. Садова, № 205 - 1, смт Компаніївка, Компаніївського району, Кіровоградської області, за рахунок земель сільськогосподарського призначення приватної власності, що перебувають в межах смт Компаніївка, на території Компаніївської селищної ради.
2. Розроблений проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з (КВЦПЗ А.01.03.) для ведення особистого селянського господарства на (КВЦПЗ В,02.01) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), що перебуває у приватній власності, підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Селищний голова Олександр МАСЛЮКОВ

Голосували:

«За» - 15

«Проти» - 00

«Утримались» - 00

«Не голосували» - 00

Всього проголосувало: 15

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Вибір

1

Басиста Людмила Вікторівна

ЗА

2

Даум Катерина Володимирівна

ЗА

3

Довгопола Тетяна Миколаївна

ЗА

4

Дончук Олеся Анатоліївна

ЗА

5

Коломієць Світлана Олександрівна

ЗА

6

Луговська Валентина Василівна

ЗА

7

Льошенко Валерій Миколайович

ЗА

8

Матушенко Світлана Володимирівна

ЗА

9

Петрова Наталія Миколаївна

ЗА

10

Прищепа Павло Іванович

ЗА

11

Сервінський Олександр Володимирович

ЗА

12

Сторчак Людмила Василівна

ЗА

13

Суковач Валентина Іванівна

ЗА

14

Чабан Наталія Володимирівна

ЗА

15

Шмега Михайло Богданович

ЗА