Компаніївка
  • Головна
  • Рішення сесій
  • 2019 рік
  • №662 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Білобровенку Володимиру Васильовичу для ведення індивідуального садівництва
Переглядів: 1268

№757 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Чорненку Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділян


КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

тридцять третьої сесії селищної ради
восьмого скликання

від 24 грудня 2019 року № 757
смт Компаніївка

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Чорненку Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Розглянувши заяву громадянина Чорненка Олександра Миколайовича керуючись статтями 12, 19, 40, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України "Про землеустрій", на підставі пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл громадянину Чорненку Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у розмірі 0,07 га, (700,0 м2), в тому числі забудованих земель, житлової та громадської забудови – 0,07 га, (700,0 м2), для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ – 02.01) із земель житлової та громадської забудови Компаніївської селищної ради, яка розташована за адресою: вул. Молодіжна №9 смт Компаніївка, Компаніївського району Кіровоградської області, що перебуває в межах смт Компаніївка.
2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова Олександр МАСЛЮКОВ

 

Результати голосування:
«За» - 17
«Проти» - 0
«Утримались» – 0
Не брав участь у голосуванні - селищний голова О.Маслюков.
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутата Вибір
1 Басиста Людмила Вікторівна ЗА
2 Вороний Олександр Леонтійович ЗА
3 Довгопола Тетяна Миколаївна ЗА
4 Дончук Олеся Анатоліївна ЗА
5 Доцюк Ігор Вікторович ЗА
6 Коломієць Світлана Олександрівна ЗА
7 Льошенко Валерій Миколайович ЗА
8 Панасюк Юрій Іванович ЗА
9 Петрова Наталія Миколаївна ЗА
10 Прищепа Павло Іванович ЗА
11 Сервінський Олександр Володимирович ЗА
12 Середа Анатолій Іванович ЗА
13 Федоров Сергій Володимирович ЗА
14 Фролова Анна Миколаївна ЗА
15 Шмега Михайло Богданович ЗА
16 Даум Катерина Володимирівна ЗА
17 Матушенко Світлана Володимирівна ЗА