Компаніївка
  • Головна
  • Рішення сесій
  • 2019 рік
  • №714 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Ковалю Дмитру Анатолійовичу
Переглядів: 1077

№736 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Миронченко Марії Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)


КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

тридцять другої сесії селищної ради
восьмого скликання

від 06 грудня 2019 року № 736

смт Компаніївка

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Миронченко Марії Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Розглянувши заяву громадянки Миронченко Марії Володимирівни керуючись статтями 12, 19, 40, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 25 Закону України "Про землеустрій", на підставі пункту 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл громадянці Миронченко Марії Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у розмірі 0,15 га, (1500,0 м2), в тому числі забудованих земель, житлової та громадської забудови – 0,15 га, (1500,0 м2), для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ – 02.01) земель житлової та громадської забудови Компаніївської селищної ради, яка розташована за адресою: вул. Лесі Українки, №19 смт Компаніївка, Компаніївського району Кіровоградської області, що перебуває в межах смт Компаніївка.
2. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню та затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова Олександр МАСЛЮКОВ

 

Результати голосування:
«За» - 17
«Проти» - 0
«Утримались» – 0
Не брав участь у голосуванні - селищний голова О.Маслюков.
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутата Вибір
1 Луговська Валентина Василівна ЗА
2 Вороний Олександр Леонтійович ЗА
3 Дончук Олеся Анатоліївна ЗА
4 Доцюк Ігор Вікторович ЗА
5 Коломієць Світлана Олександрівна ЗА
6 Лушний Іван Іванович ЗА
7 Льошенко Валерій Миколайович ЗА
8 Матушенко Світлана Володимирівна ЗА
9 Панасюк Юрій Іванович ЗА
10 Петрова Наталія Миколаївна ЗА
11 Прищепа Павло Іванович ЗА
12 Сервінський Олександр Володимирович ЗА
13 Сторчак Людмила Василівна ЗА
14 Суковач Валентина Іванівна ЗА
15 Ткаченко Євгеній Юрійович ЗА
16 Федоров Сергій Володимирович ЗА
17 Фролова Анна Миколаївна ЗА