Компаніївка
  • Головна
  • Рішення сесій
  • 2019 рік
  • №704 Про присвоєння чергового 9 рангу заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Переглядів: 692

№692 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Першотравенка по вул. Миру, №70, з метою формування земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів охо


КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Тридцятої сесії селищної ради
восьмого скликання

 

від 08 жовтня 2019 року № 692

смт Компаніївка

 

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Першотравенка по вул. Миру, №70, з метою формування земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (код КВЦПЗ – 03.03)

Заслухавши інформацію селищного голови, керуючись статтями 12, 19, 38, 39, 79-1, 186 Земельного кодексу України, пункту «к» статі 25, статтею 57 Закону України «Про землеустрій», пункту 7 розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Державний земельний кадастр», на підставі п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розробити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Першотравенка по вул. Миру, №70, з метою формування земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (код КВЦПЗ – 03.03), визначення її угідь, встановлення кількісних характеристик, а також занесення інформації про земельну ділянку до бази даних Державного земельного кадастру загальною орієнтовною площею 0,06 га, із забудованих земель громадського призначення, що перебувають в межах с. Першотравенка на території Компаніївської селищної ради Компаніївського району Кіровоградської області.
2. Доручити Компаніївському селищному голові замовити проведення інвентаризації земель та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель у суб’єктів господарювання, які є виконавцями робіт із землеустрою відповідно до закону.
3. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

Селищний голова Олександр Маслюков

Результати голосування:
«За» - 21
«Проти» - 0
«Утримались» – 0
Не брав участь у голосуванні - селищний голова Маслюков О.А.
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутата Вибір
1 Вороний Олександр Леонтійович ЗА
2 Даум Катерина Володимирівна ЗА
3 Довгопола Тетяна Миколаївна ЗА
4 Дончук Олеся Анатоліївна ЗА
5 Доцюк Ігор Вікторович ЗА
6 Коломієць Світлана Олександрівна ЗА
7 Луговська Валентина Василівна ЗА
8 Лушний Іван Іванович ЗА
9 Льошенко Валерій Миколайович ЗА
10 Матушенко Світлана Володимирівна ЗА
11 Панасюк Юрій Іванович ЗА
12 Петрова Наталія Миколаївна ЗА
13 Прищепа Павло Іванович ЗА
14 Сервінський Олександр Володимирович ЗА
15 Середа Анатолій Іванович ЗА
16 Сивирин Світлана Василівна ЗА
17 Сторчак Людмила Василівна ЗА
18 Суковач Валентина Іванівна ЗА
19 Ткаченко Євгеній Юрійович ЗА
20 Фролова Анна Миколаївна ЗА
21 Шмега Михайло Богданович ЗА