Компаніївка
Переглядів: 1727

№ 33 Про затвердження умов оплати праці заступника селищного голови

УКРАЇНА
КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
четвертої сесії селищної ради
сьомого скликання

23 грудня 2015 року № 33
смт Компаніївка

Про затвердження умов оплати праці
заступника селищного голови

Відповідно законів України «Про оплату праці», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади,органів прокуратури, судів та інших органів», постанови Кабінету міністрів України від 24 лютого 2003 року № 212 «Про затвердження порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну працю в органах державної влади, зразкове виконання обов’язків», Постановою Кабінету Міністрів України №783, ст.21, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Положенням про преміювання працівників апарату», відповідно ст.33 Закону України «Про державну службу»

СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ВИРІШИЛА :

1. Здійснювати преміювання заступника селищного голови Снєсаря Романа Івановича з 1 січня до кінця 2016 бюджетного року.

2. Надавати заступнику селищного голови Снєсарю Р.І. матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати за рахунок та в межах економії фонду заробітної плати .

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету.

Селищний голова О.Маслюков