Компаніївка
Переглядів: 1528

№ 32 Про затвердження умов оплати праці селищного голови

УКРАЇНА
КОМПАНІЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
четвертої сесії селищної ради
сьомого скликання

23 грудня 2015 року № 32
смт Компаніївка

Про затвердження умов оплати
праці селищного голови

Відповідно законів України «Про оплату праці», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 « Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постанови Кабінету міністрів України від 24 лютого 2003 року № 212 «Про затвердження порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну працю в органах державної влади, зразкове виконання обов’язків», Постановою Кабінету Міністрів України № 783, ст.21,15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Положенням про преміювання працівників апарату», відповідно ст.33 Закону України «Про державну службу»


СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ВИРІШИЛА :


1. Здійснювати преміювання селищного голови Маслюкова Олександра Андрійовича починаючи з 1 січня до кінця 2016 бюджетного року.
2. Надавати селищному голові Маслюкову О.А. до кінця 2016 року матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати за рахунок та в межах економії фонду заробітної плати.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету.

Селищний голова О.Маслюков