Компаніївка
Переглядів: 104

24 серпня 2021 року у парку біля фонтану селища Компаніївка відбулося святкування 30-ї річниці Незалежності України

IMG 2350

24 серпня 2021 року у парку біля фонтану селища Компаніївка відбулося святкування 30-ї річниці Незалежності України, в рамках якого відбулися фестиваль народної творчості "Етновир", виставка майстрів декоративно – ужиткового мистецтва "Із джерел народних", фотовиставка "Туристичні принади Компаніївської громади", фотовиставка "Вишивана Україна", виставка квітів "Квітує Україна", виставка короваїв.

IMG 2151

IMG 2228

IMG 2229

IMG 2243

IMG 2267

IMG 2212

IMG 2200

 

Урочисту частину свята відкрила секретар Компаніївської селищної ради Анна Фролова, яка щиро привітала присутніх з річницею Незалежності України та побажала злагоди, процвітання громаді та міцного здоров’я, щастя, добра, мирного неба, сили і наснаги в усіх справах та починаннях жителівгромади.

IMG 0315

Біля адміністративної будівлі селищної ради об 11 годині творчі колективи та жителі Компаніївщини долучилися до встановлення національного рекорду з наймасовішого одночасного он-лайн виконання Гімну України, ініційованого головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Марією Чорною. Всього 5366 представників 49 громадах одночасно виконували державний Гімн та встановили рекорд, що офіційно зафіксовано в Національному реєстрі рекордів України.

IMG 20210824 110744

Жителі та гості селища в різнобарвних вишиванках насолоджувалися виступами кращих місцевих та аматорських колективів і окремих виконавців громади, які дарували присутнім безмежну красу української народної пісні.Атмосферу свята та позитивний настрій усім присутнім подарував хореографічний колектив "Фантазія" комунальної установи "Центр культури та дозвілля".

IMG 2282

IMG 2391

IMG 2419

IMG 2209

Творчі делегації громади взяли участь у ярмарку та були відзначені Подяками Компаніївської селищної ради. Кожен мав змогу поласувати різноманітними смаколиками біля локацій старостинських округів, які відрізнялися самобутністю, творчим підходом до оформлення зони, стравами та їх подачею, але обов’язково поєднувалися гостинністю та доброзичливістю, намагалися почастувати учасників свята та припрошували їх до столу. Чого тут тільки не було! Їжа та напоїбули представлені на будь-який вибагливий смак!

IMG 0344

IMG 2370

IMG 2382

Ясна погода, гарний настрій та фотозона біля ставу, створена творчими працівниками КУ "ЦКД" внесли свій вклад у створення святкової атмосфери та подарували численним учасникам та гостям отримати святковісвітлини.

IMG 2332

Вже за доброю традицією селищна рада пригощала учасників та гостей справжнім українським борщем з пампушками та кашею. Черга зібралась чимала. Люди смакували, дякували та просили добавки.

IMG 2322

Під кінець дня жителів громади зібрала святкова вечірня програма "Musik Art Zone". Упродовж трьох годин сцена вітала своїми яскравими вогнями членівхореографічного колективу "Фантазія" КУ«ЦКД» та КСТ "One step", ВІА Компаніївської мистецької школи та добре відомих у громаді та по за її межами талановитих виконавців: Владислава Найду, Яніну Бевзенко, Олександра Гасленка, Марину Мехайлюту, Володимира Веризуба, Віктора Капіноса, Сергія Бобка, Руслана Пітенка, Ярину Долінко.

IMG 0447

IMG 0483

IMG 0497

На святковому концерті панувала дружня атмосфера, яка заряджала позитивом та гарним настроєм!