Компаніївка
Переглядів: 77

22 серпня 2021 року в Компаніївці відбулися спортивні змагання "Краще спортивне село" приурочені 30 річниці незалежності України

IMG 1873

Сьогодні 22 серпня 2021 року в Компаніївці на території КЗО "Компаніївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Компаніївської селищної ради Кіровоградської області відбулися спортивні змагання "Краще спортивне село" приурочені 30 річниці незалежності України. Представники 10 команд зібралися о 9 годині на футбольному полі з штучним покриттям, де їх привітали з початком змагань Анна Фролова - секретар Компаіївської селищної ради, Роман Снєсарь - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Юлія Стеценко - директор КЗ "Центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Компаніївської селищної ради. Участь у змаганнях з футболу, волейболу, настільного тенісу, дартсу, перетягування канату, штовхання гирі, шахів, шашок прийняло в загальному складі 196 жителів громади як представників молоді, так і людей літнього віку. Змагання проходили в кілька етапів і продовжилися до 14 години, після чого були відзначено переможців індивідуально та командно.

IMG 1876

В змаганнях з гирьового спорту І місце виборов Андрій Якимець з села Полтавка; в шахах переміг Дмитро Дахно з Нечаївки, в шашках серед чоловіків - Олександр Павленко з Червоновершки; Альона Савчук з Голубієвичів стала першою серед жінок в грі шашками та в змаганнях з дартцу, першість серед чоловіків з дартцу посів Роман Снєсарь з Компаніївки. Переможцем в грі з настільного тенісу серед чоловіків став Вадим Придвір з Компаніївки, серед жінок - Дар'я Ваганько з Полтавки. Команду переможців у перетягуванні канату з Губівки очолив Артем Загородній; у футболі виборола першість команда Компаніївки начолі з капітаном Андрієм Диченко; в грі з волейболу шлях до перемоги команда з Голубієвичів прокладала разом капітаном Сергієм Савчуком.

Сильні, кмітливі, швидкі та активні спортсмени та спортсменки отримали кубки переможців, грамоти та призи від організаторів під гучні оплески вболівальників. Протягом усього часу змагань учасників підтримували та супроводжували люди, які допомагають розвивати спорт та пропагують його своїм способом життя, а сьогодні забезпечили справедливе суддівство: Валентин Драгоненко, Микола Назаренко, Дмитро Садовий, Микола Снісаренко, Юлія Стеценко.

Учасники, вболівальники та гості змагань отримали величезну кількість вражень, позитивних емоцій та вкотре переконалися, що спорт дарує здоров'я та гарний настрій, а запеклих суперників перетворює на добрих друзів, що завжди готові надати підтримку.