Компаніївка
Переглядів: 74

Волонтерство на Компаніївщині

2323232

 

В лютому 2021 року, волонтером пробації Світланою Назарян, було відвідано суб’єктів пробації, які перебувають на обліку Компаніївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, за місцем проживання та відбуття адміністративного стягнення.

В рамках виконання плану індивідуально-виховної роботи та за доручення начальника сектору,  проведено виховну бесіду та з’ясовано проблемні питання, що виникають під час виконання заходів спрямованих на вирішення криміногенних потреб.

Також Світлана Михайлівна відвідала об’єкт на, якому порушник відпрацьовує суспільно-корисні роботи, та провела бесіду профілактичного характеру, спрямовану на попередження від ухилення сплати аліментів, за що порушник був притягнутий до адміністративної відповідальності.

Волонтери надають неоціненну допомогу персоналу пробації, адже спілкування з засудженими в неформальній обстановці, налагоджує більш довірчі відносини і тому інформація про засудженого отримується більш глибока та детальна.

IMG da0993c5d9547d0acc2eed453698ff75 V

Компаніївський РС

філії Державної установи

«Центр пробації» в Кіровоградській області