Компаніївка
Переглядів: 282

Розяснення щодо належності доріг

5d314fc3307e6579931870

Населені пункти ОТГ з’єднано в основному автомобільними дорогами загального користування місцевого значення, які в свою чергу поділяються на обласні та районні.

До обласних автомобільних доріг належать автомобільні дороги, що не належать до доріг державного значення та з’єднують адміністративні центри областей і Автономної Республіки Крим з іншими населеними пунктами в межах області чи Автономної Республіки Крим, а також із залізничними станціями, аеропортами, річковими портами, пунктами пропуску через державний кордон, місцями відпочинку.

До районних автомобільних доріг належать автомобільні дороги, що не належать до доріг державного значення та з’єднують адміністративні районні центри з іншими населеними пунктами, а також інші населені пункти між собою, з підприємствами, об’єктами культурного значення, іншими дорогами загального користування у межах району.

Перелік доріг місцевого значення, у тому числі їхніх ділянок, що суміщаються з вулицями міст та інших населених пунктів, затверджують обласні державні адміністрації та Рада міністрів Автономної Республіки Крим один раз на три роки.

Стратегія розвитку ОТГ та населеного пункту передбачає планування розвитку дорожньої інфраструктури, у тому числі програми розвитку дорожньої мережі населеного пункту (адміністративної одиниці). Під час створення таких програм необхідно враховувати вимоги наведених нижче будівельних норм, а також проєктні значення пропускної та несної здатності дорожнього одягу, конструктивні параметри автомобільної дороги тощо.

ris1

Класифікація автомобільних доріг відповідно до Закону України «Про автомобільні дороги»

 

ris2

Класифікація автомобільних доріг відповідно до інтенсивності руху

 Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням.