Компаніївка
Переглядів: 40

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, члени сімей загиблих, ветерани війни!

20200215 vit

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 32-ю річницею виведення військ з Республіки Афганістан.

Щорічно український народ віддає глибоку шану всім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку.

Час і досі не загоїв рани учасників тієї жорстокої війни, які живуть і працюють в Компаніївській громаді, ніколи не забуваючи про біль та загиблих на чужій землі друзів. Вічна пам’ять воїнам, які до кінця виконали свій військовий обов’язок! Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з «гарячих точок» планети.

Висловлюю подяку воїнам, які зайняли активну громадянську позицію, щиро бажаємо Вам і Вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

Нехай завжди над нами буде мирне небо!