Компаніївка
Переглядів: 527

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу

konkurs

Виконавчий комітет Компаніївської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника фінансового управління виконавчого комітету Компаніївської селищної ради;

- головного бухгалтера фінансового управління виконавчого комітету Компаніївської селищної ради.

Вимоги до конкурсантів:

на начальника фінансового управління:

- вища освіта відповідного фінансово-економічного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, спеціаліста;

- вільне володіння державною мовою. Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

на головного бухгалтера фінансового управління:

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді не менше 5 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 роки та мають навички роботи з комп’ютерною технікою;

- вільне володіння державною мовою.

До конкурсної комісії необхідно подати:

- заяву на участь у конкурсі;

- особову картку (форма П-2ДС), автобіографію;

- 2 фотокартки (4 х 6 см);

- копію документа про освіту, копії паспорта та військового квитка (для військовозобов’язаних), копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Також особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за минулий 2019 рік шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Термін подання документів 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Компаніївської селищної ради (до 17 грудня 2020 року включно).

Адреса: вулиця Садова, 95, смт Компаніївка

Телефон для довідок: 2 08 65.