Компаніївка
Переглядів: 858

Відбулася сесія Компаніївської селищної ради

IMG 3875

15 жовтня відбулася 43 (позачергова) сесія селищної ради 8 скликання
Участь у засіданні взяли 15 депутатів з 26.IMG 3868

Присутні на сесії:
- заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Снєсарь Р. І.
- керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Галіцька Л.М.,
- в.о. старости с.Голубієвичі та с. Антонівка Савчук С.В.,
- начальник фінансового відділу Калінчук С.Л.,
- головний спеціаліст-юрисконсульт Суховенко В.М.,
- начальник відділу земельних відносин Колтунов А.Г.,
- провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків Вертянова Т.О.

Передувало сесії засідання комісій з питань ЖКГ та комунальної власності, питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи. Члени комісій детально опрацювали всі земельні питання, що виносилися на сесію селищної ради.

Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули такі

ПИТАННЯ:
1. Про звіт про виконання селищного бюджету за ІІІ квартал 2020 року.
2. Про звіт про виконання сільського бюджету за ІІІ квартал 2020 рік.
3. Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2019 року №748 «Про селищний бюджет Компаніївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 17 грудня 2019 року №221 «Про сільський бюджет Софіївської сільської ради на 2020 рік».
5. Про списання безнадійної заборгованості ліквідованого банку «Україна».
IMG 3837Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету селищної ради Світлана Калінчук

6. Про надання дозволу на приватизацію квартири.
121592296 338344234121749 2970870488630519478 nІнформує: головний спеціаліст-юрисконсульт Вікторія Суховенко

Земельні питання:IMG 3867
Інформує: начальник відділу земельних відносин Андрій Колтунов
7. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди.
8. Про розгляд заяви громадянки Потієнко Світлани Анатоліївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
9. Про розгляд заяви громадянина Васьківського Олександра Миколайовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Кречуну Віталію Сергійовичу.
11. Про розгляд заяви громадянки Сало Вікторії Анатоліївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Верешку Олегу Івановичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01) та ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03) та передачу земельних ділянок у власність громадянину Верешку Олегу Івановичу.
13. Про розгляд заяви громадянина Косогоя Віктора Вікторовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
14. Про розгляд заяви громадянина Душинського Дмитра Івановича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
15. Про розгляд заяви громадянки Маярчук Галини Василівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину Жученку Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та індивідуального садівництва.
17. Про розгляд заяви громадянина Охотнікова Григорія Вікторовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству «Компаніївка-Агросервіс» в оренду для іншого сільськогосподарського призначення та передачу земельної ділянки в оренду приватному підприємству «Компаніївка-Агросервіс».
19. Про розгляд заяви громадянки Безуглої Катерини Валеріївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
20. Про розгляд заяви громадянина Заїки Дмитра Олеговича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
21. Про розгляд заяви громадянина Змеула Дмитра Олександровича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
22. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянину Ільніцькому Олександру Миколайовичу.
23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), громадянці Шевцовій Наталії Григорівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Шевцовій Наталії Григорівні.
24. Про розгляд заяви громадянина Мудренка Костянтина Анатолійовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
25. Про розгляд заяви громадянина Потієнка Олега Петровича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
26. Про розгляд заяви громадянки Фроюк Марії Олегівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
27. Про розгляд заяви громадянина Никифорука Василю Миколайовичу щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
28. Про розгляд заяви громадянина Погорелова Олександра Петровича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
29. Про розгляд заяви громадянина Макаревича Олександра Анатолійовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
30. Про розгляд заяви громадянки Макаревич Олени Олександрівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
31. Про розгляд заяви громадянина Седзюха Володимира Володимировича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
32. Про розгляд заяви громадянина Протасова Івана Васильовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
33. Про розгляд заяви громадянки Протасової Валентини Миколаївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
34. Про розгляд заяви громадянки Головецької Тетяни Валеріївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
35. Про розгляд заяви громадянина Конюха Олега Сергійовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
36. Про розгляд заяви громадянина Гриненка Юрія Миколайовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
37. Про розгляд заяви громадянки Гриненко Юлії Юріївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
38. Про розгляд заяви громадянки Гриненко Тетяни Анатоліївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
39. Про розгляд заяви громадянина Лаврусенка Сергія Олександровича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
40. Про розгляд заяви громадянки Сорокіної Олени Костянтинівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
41. Про розгляд заяви громадянина Васьківського Володимира Олександровича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
42. Про розгляд заяви громадянина Васьківського Андрія Олександровича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
43. Про розгляд заяви громадянки Поліщук Мирослави Володимирівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
44. Про розгляд заяви громадянки Ружинській Вікторії Володимирівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
45. Про розгляд заяви громадянина Ходаківського Олександра Олександровича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
46. Про розгляд заяви громадянина Коченка Максим Миколайовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
47. Про розгляд заяви громадянки Семиліт Марини Ігорівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
48. Про розгляд заяви громадянина Лукашука Миколи Леонідовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
49. Про розгляд заяви громадянина Степанченка Дмитра Вікторовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
50. Про розгляд заяви громадянки Веклинець Олени Василівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
51. Про розгляд заяви громадянки Піскарьової Мар’яни Василівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
52. Про розгляд заяви громадянина Гудзя Віктора Олександровича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
53. Про розгляд заяви громадянина Коркача Олександра Олеговича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
54. Про розгляд заяви громадянки Коркач Людмили Павлівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
55. Про розгляд заяви громадянки Конончук Ірини Миколаївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
56. Про розгляд заяви громадянина Шамшура Вадима Станіславовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
57. Про розгляд заяви громадянина Шамшура Василя Станіславовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
58. Про зміну цільового призначення земельної ділянки приватної власності громадянки Татарової Світлани Анатоліївни з (КВЦПЗ А.01.03.) для ведення особистого селянського господарства на (КВЦПЗ В,02.01) для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та передачу земельної ділянки у власність громадянину Конюху Сергію Васильовичу.
60. Про розгляд заяви громадянина Акопяна Левона Ашотовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
61. Про розгляд заяви громадянки Акопян Офелії Валеріківні щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
62. Про розгляд заяви громадянина Макаревича Василя Анатолійовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
63. Про розгляд заяви громадянина Маярчука Олександра Володимировича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
64. Про розгляд заяви громадянки Маярчук Наталії Дмитрівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
65. Про розгляд заяви громадянки Веклинець Сабіни Валеріївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
66. Про розгляд заяви громадянина Веклинця Едуарда Васильовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
67. Про розгляд заяви громадянина Дубового Анатолія Івановича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
68. Про розгляд заяви громадянці Дубової Дар’ї Анатоліївни щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
69. Про розгляд заяви громадянина Дубового Олександра Анатолійовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
70. Про припинення дії рішення сесії Компаніївської селищної ради №1127 від 24 вересня 2020 року «Про розгляд заяви громадянина Романа Ігоря Володимировича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства».
71. Про розгляд заяви громадянки Роман Юлії Петрівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
72. Про розгляд заяви громадянки Дубової Ірини Геннадіївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
73. Про розгляд заяви громадянки Кравченко Аліни Василівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
74. Про розгляд заяви громадянки Дмитренко Інни Миколаївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
75. Про передачу земельної ділянки у власність громадянці Суховенко Надії Юріївні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01)
76. Про розгляд заяви громадянки Фалінської Катерини Василівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
77. Про розгляд заяви громадянки Фалінської Світлани Василівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
78. Про розгляд заяви громадянина Фалінського Івана Васильовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки в оренду громадянину Бесчасному Валентину Анатолійовичу.
80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), громадянці Грицачук Вірі Василівні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ 02.01) та передачу земельної ділянки у власність громадянці Грицачук Вірі Василівні.
81. Про розгляд заяви громадянки Гросу Антоніни Василівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Мудренок Юлії Юріївні у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу земельної ділянки у власність громадянці Мудренок Юлії Юріївні.
83. Про розгляд заяви громадянина Никифорука Олександра Васильовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Грицачуку Сергію Валениновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
85. Про розгляд заяви громадянина Поліщука Володимира Аврамовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.IMG 3873
86. Про розгляд заяви громадянина Лукашука Леоніда Миколайовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
87. Про розгляд заяви громадянки Пахомі Мар’яні Миколаївні щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
88. Про розгляд заяви громадянина Могорича Олега Миколайовича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
89. Про розгляд заяви громадянина Бондаря Валерія Михайловича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
90. Про розгляд заяви громадянки Найди Ольги Іванівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду терміном на 49 років селянському (фермерському) господарству «Реви Інни Вікторівни».
92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Луговській Валентні Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Яніцькій Ользі Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Яніцькому Володимиру Леонідовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
95. Про розгляд заяви громадянки Федорової Оксани Сергіївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
96. Про розгляд заяви громадянки Черногорової Катерини Миколаївни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
97. Про розгляд заяви громадянина Сторчака Віталія Федоровича щодо надання йому дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.
98. Про розгляд заяви громадянки Солошенко Олени Опанасівни щодо надання їй дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність для ведення особистого селянського господарства.

Питання, які виносилися на позачергову 43 сесію селищної ради, розглянуто.