Компаніївка
Переглядів: 824

Привітання зі святом Першого дзвоника

image 2

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати свято Першого дзвоника. Тож сьогодні, 1 вересня, у школах Компаніївської ОТГ пролунав перший дзвоник. Хоч цього року святкування дещо відрізняється в умовах карантину, але цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення успіхів на шкільній ниві.

5d694078906f9090381406Особливим і дуже важливим у житті 1 Вересня є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший вчитель. Бажаємо їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

Висловлюємо велику вдячність шановним педагогам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Зичимо всім школярам сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році!

5d69407882785134021285