Компаніївка
Переглядів: 190

Як можна використати Електронну петицію для вирішення важливого питання на прикладі Ініціативної групи «Вірний друг»

FB cover 01 1

Завдяки громадській активності та небайдужості, за допомогою електронної петиції можна отримати кошти з місцевого бюджету на вирішення важливого питання! Запитаєте, як саме? Все дуже просто. Якщо ви відчуваєте чи знаєте, що у вас на вулиці або в населеному пункті існує якась проблема, ви ніяк не можете знайти шляхи для її вирішення, але вона дійсно важлива і стосується щонайменше 75 осіб, які зможуть потім вас підтримати, потрібно проявити ініціативу та написати електронне звернення до органів місцевого самоврядування.

Спочатку ознайомтеся з Порядком розгляду електронної петиції, адресованої Компаніївській селищній раді, який розміщено на офіційному веб-сайті ради в розділі «Електронні петиції». Про детальну інструкцію щодо реєстрації та подання електронної петиції ознайомимо вас пізніше.

А зараз поділимося прикладом Ініціативної групи з організації допомоги безпритульним тваринам «Вірний друг», членкиня якої стала автором першої в історії Компаніївської громади електронної петиції. Активісти звертались із проханням про виділення коштів для обладнання пункту та оплати послуг по стерилізації безпритульних тварин. Петицію було успішно підписано, зібрано 76 голосів.

Більш ніж за місяць після реєстрації електронної петиції, її розглядали на сесії селищної ради місцеві депутати. Петицію було підтримано. Відповідно до рішення Компаніївської селищної ради від 09 серпня 2019 року № 598 у селищному бюджету було вперше передбачено кошти на виконання програми безкоштовної стерилізації безпритульних тварин.

Наразі у громаді є приміщення, де проводять операції безпритульним тваринам та їх вакцинацію. Загалом, проблему безпритульності собак в громаді ми не вирішили, але знайшли ефективний крок до її вирішення.

Своєю ініціативою та результатом представники «Вірного друга», співпрацюючи з органами влади, поділилися зі школярами, нашим підростаючим поколінням. Діти уважно слухали, навіть пропонували свою допомогу, ділилися думками, ідеями, задавали різні питання. Зустрічі з учнями та освітянами проходили ще до періоду карантину.IMG 1962IMG 1970IMG 1950IMG 1982IMG 1985IMG 2009IMG 2018IMG 2024IMG 2021

А нещодавно Ініціативна група з організації допомоги безпритульним тваринам на сесії Компаніївської селищної ради провела спільне обговорення запровадження на постійні основі співпраці з органами місцевого самоврядування у сфері інформаційно-роз’яснювальних заходів та сприянні роботи з контролю у сфері запобігання безконтрольного розмноження домашніх та безпритульних тварин та захисту тварин від жорстокого поводження.IMG 2921105478105 291674212203792 1481748361562414007 o

Тож, шукаєш успішний спосіб вирішення проблем в громаді? Використовуй електронну петицію! Іншим вдалося - тепер твоя черга!

#використовуй_електронну_петицію