Компаніївка
Переглядів: 149

Ветерана Другої Світової війни привітали з Днем Перемоги

IMG 2753Сьогодні, 8 травня 2020 року, у День пам'яті та примирення селищний голова Олександр Маслюков разом з головою Компаніївської селищної об’єднаної організації ветеранів Поповою Жаннетою Федорівною завітали до сивочолого ветерана Другої Світової війни Хільченка Василя Гуровича, привітали його з прийдешнім святом і побажали міцного здоров’я.

Передали вітання та продуктовий набір від Компаніївської райдержадміністрації і районної організації ветеранів.IMG 2768
Цього року, у зв’язку із пандемією COVID-19 масових заходів до Дня Перемоги не буде. Проте, приділити увагу, поспілкуватися, передати подарунки та своє тепло тим людям, яким пощастило пережити війну, які є прикладом мужності та відваги, прикладом до наслідування, - це наш обов’язок.

Також з нагоди 75-ти річчя Перемоги представником селищної об’єднаної організації ветеранів вручено продуктові набори членам цієї ж організації, яким понад 80 років.

Мало залишилося в живих героїчних учасників Другої світової війни. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. На весь Компаніївський район їх залишилося всього лише двоє. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вічній пам'яті нащадків, а згадка про них передаватиметься з покоління в покоління.

Від усього серця бажаємо ветеранам міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, благополуччя і затишку в оселі. Низько вклоняємось та висловлюємо глибоку шану й безмежну подяку за одержану Перемогу.