Компаніївка
Переглядів: 143

Молодь Компаніївської громади!

opituvannia molodКоманда молодіжних працівників Компаніївської громади проводить опитування на тему «Аналіз потреб молоді віком 14-35 років Компаніївської ОТГ». Переходь за посиланням та заповнюй анкету: https://forms.gle/Zuvus31qpNq6tW349

Анкета анонімна та зручна у заповненні: 5 хвилин часу потрібно, аби висловити свою точку зору на ті чи ніш важливі питання, що стосуються молодіжної сфери нашої громади. Твої відповіді важливі, адже зараз формується нова молодіжна політика громади і голос молоді важливий.
Опитування – можливість побачити реальний стан речей та проаналізувати ситуацію і розробити дієву дорожню карту молодіжної політики у громаді.
Результати будуть опрацьовані та представлені в узагальненому вигляді під час публічної зустрічі молодіжних працівників, органів місцевого самоврядування, освітян, працівників культури та всіх, хто є небайдужим до розвитку нашої громади та її молодіжної сфери зокрема.

Пам’ятай – твоя думка має значення. Ти можеш впливати і змінювати свою громаду!

Опитування проводиться в рамках програми "Молодіжний працівник в ОТГ", що втілюється у Компаніївській громаді за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE спільно з Міністерством молоді та спорту, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні.