Компаніївка
Переглядів: 242

Відбулася сесія Компаніївської селищної ради 8 скликання

IMG 148424 грудня під керівництвом селищного голови Олександра Маслюкова відбулася чергова 33 сесія селищної ради 8 скликання.

Участь у засіданні взяли: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Снєсарь Р.І., керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Галіцька Л.М., в.о. старости с.Голубієвичі, с.Антонівка Савчук С.В., начальник фінансового відділу Калінчук С.Л., начальник відділу земельних відносин Колтунов А.Г., провідний спеціаліст з зовнішніх зв’язків Вертянова Т.О., житель селища Компаніївка Скляренко В.В.IMG 1486
Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули питання:IMG 1503

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 18 грудня 2018 року №352«Про селищний бюджет на 2019 рік».
2. «Про селищний бюджет Компаніївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік(код бюджету 11511000000)».IMG 1491
Інформує: начальник фінансового відділу Світлана Калінчук.
3. «Про програму економічного і соціального розвитку Компаніївської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
Інформує: селищний голова Олександр Маслюков.
4. Про затвердження Програми Місцевого економічного розвитку Компаніївської ОТГ Кіровоградської області та план дії з її впровадження.IMG 1517
Інформує: завідувач сектором економічного розвитку, торгівлі та інвестиції керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради – Яніна Письменна.
5. Про встановлення батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Компаніївської селищної ради на 2020 рікIMG 1524
Інформує: секретар селищної ради Юрій Панасюк.
6. Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів по Компаніївській селищній раді на 2020 рік.IMG 1529
Інформує: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади – Роман Снєсарь.

Земельні питання.IMG 1530
Інформує: начальник відділу земельних відносин Андрій Колтунов.
7. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди.
8. Про розгляд заяви щодо внесення змін до договору оренди землі від 16 жовтня 1999 року за №2, який укладено між Компаніївською районною радою і Компаніївським міжшкільним навчально-виробничим комбінатом.
9. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення
10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянину Колтунову Віктору Володимировичу.
11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Коломієць Світлані Олександрівні для індивідуального садівництва.
12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Варенику Андрію Миколайовичу для індивідуального садівництва.
13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража громадянину Варенику Андрію Миколайовичу.
14 . Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Чорненку Олександру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Бюджетні та земельні питання, що виносилися на сесію селищної ради, попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій.
Два питання за рішенням депутатів було знято з розгляду: «Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди.» та «Про розгляд заяви щодо внесення змін до договору оренди землі від 16 жовтня 1999 року за №2, який укладено між Компаніївською районною радою і Компаніївським міжшкільним навчально-виробничим комбінатом.»
Всі інші питання порядку денного сесії розглянуто та прийнято відповідні рішення.