Компаніївка
Переглядів: 141

Шановні активісти громади! Прохання проявити ініціативність та креативність!

banner feedback 1024x511Запрошуємо вас взяти участь в опитуванні та надати пропозиції щодо молодіжних заходів по програмі «Молодь Компаніївської селищної об’єднаної територіальної громади» на 2020 рік.

strategiyaЗ метою залучення громадськості у формування та реалізацію молодіжної політики в ОТГ, надання можливості втілити свої ідеї, донести свою думку, пропонуємо людям віком від 14 до 35 років заповнити Google-форму за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEXCYhBtWKgLZhgGBegeLjxfzfVp1AOI6I19ytZMNb7Z0sJw/viewform?usp=sf_link, надсилайте на офіційний сайт Компаніївської ОТГ, сторінку у ФБ або у письмовому вигляді за встановленим зразком на адресу: смт Компаніївка, вул. Садова № 95, а також на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ваші варіанти заходів по програмі можуть бути різними, можливі, наприклад, «Родинне свято», «День студента», «Танцювальний турнір», «Козацькі розваги» і т.і.
Ознайомитися з самою програмою «Молодь Компаніївської селищної об’єднаної територіальної громади» на 2019-2024 роки можна на офіційному сайті Компаніївської ОТГ (http://www.kompanievska-selrada.gov.ua/index.php/chergovi-sesiji/2018-rik/1726-350-pro-zatverdzhennya-programi-molod-kompanijivskoji-selishchnoji-ob-ednanoji-teritorialnoji-gromadi-na-2019-2024-roki)

 

ЗРАЗОК
* Обов`язково
Ваше прізвище, ім`я, по батькові: *
Ваш вік: *
14-18 років
19-35 років
Ваша стать: *
Чоловіча
Жіноча
Сімейний стан: *
Одружений(на)
Не одружений(на)
Адреса Вашого фактичного місця проживання: *
Ваш телефон: *
Електронна пошта:
Viber (за бажанням)

 

Чекаємо на ваші пропозиції.