Компаніївка
Переглядів: 89

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Компаніївської об'єднаної територіальної громади!

Travel Tile Photo CollageПрийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури й майстрів народного мистецтва! Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.

b7e607e23f1646b9ce9f7d0da4fbe580 XLВи ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Завдяки вам культурне життя Компаніївщини збагачується новими іменами, цікавими формами роботи. Без вашої підтримки і розуміння, креативності, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Щира вдячність вам за самовіддану працю, постійний творчий пошук, яскраві самобутні таланти.
Бажаємо вам здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день буде світлим і сонячним та дарує нові життєві перемоги!


Сьогодні селищний голова Олександр Маслюков завітав до Компаніївського РБК та привітав всіх працівників з наступаючим святом, вручивши подарунковий сертифікат на суму 6 тис. грн. з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.