Компаніївка
Переглядів: 174

«Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні…»

28 zhovtnyaЗ нагоди 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників на площі Компаніївки працівники Компаніївської селищної ради, трудові колективи підприємств, установ, організацій та громадськість селища, згадали героїчний подвиг українського народу та поклали квіти до Братської могили радянським воїнам.

20191028 09071220191028 090749Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять загиблих воїнів та солдат, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Будемо пам’ятати і не забувати! Добра пам’ять про Вас завжди житиме в наших серцях.

Хочеться пригадати імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, інколи ціною власного життя, наближали день звільнення України від фашистської окупації.
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.
Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті.
У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення!
З Днем визволення України!